Duben 2009

Stop...

29. dubna 2009 v 14:30 | Narumi-Chii
Blog byl pravděpodobně pozastaven autorkou, stop
O náhradním blogu hodlá autorka informovat jen pár affs, stop

Stop......

Yametekurosayo, desu~ !

22. dubna 2009 v 20:58 | Narumi-Chii ^___^ |  Moe denní kecy


Konban !
Takže, ´jedem od pondělka ^__^ bylo setkání a říkaly se narozky.Já eSeSovi samozřejěm tleskala, když četli jeho jméno - a jenom slyším: "Moniko!" --" :D. Jak den ubíhal, nic lepšího se nestalo, co si vzpomínám ... jen že Erik se dal ostříhat, omg :D. No, jak už jsem říkala, dál nic. V úterý byl divnej den - Evička říkala, že se na nás má přijít podívat Katka, ale nakonec nedošla. Jednu přestávku jsem tak šla do bufetu, a kolem mě proběhla Jii-Chan jen s jednou papučí, tu druhou jí vzal Jencek, tak ho honila (nehledejte v tom žádne perverznosti :D). A pak tam na hodbě naproti jdou tací oní, tak jste měli vidět jak jsem odklusala na wécko, aby mě neviděli :D Všechno to se stalo nachodbě asi během půlminuty, jep :D. No pak zbytek dne nic. Dneska byl Den Země, první dvě hodiny jsme byli ve škole, jsme dělali takový jako když referáty o třech různých zvířatech nebo rostlinách, které jsou kriticky ohrožené --" . Jsem tam musela ty zvířata kreslit ! :D. Pak jsme byli až na prvňáky v celé škole sami, tak jsme si na chodbě hrály s balonkama a nafouknutýma gumovýma rukavicema, jednu jsme napustili vodou a kluci si s ní házeli, pak ji hodili po Filipovi a na něm se rozprskla :D. No pak jsme se rozdělily abecedně - od B. až po M. byla jedna skupina, co šla s jednou učitelkou na Raisnu (bo jak :D), tam jsem byla i já, a ruhá, od M. až po konec, co šla s třídní k Molčíkovi a těm fabrikám tam. No, jsem teda nevěděla, že má Honza takovej smysl pro plasty :D. Ten dycky - tam je plast, a vždycky tam plast byl :D. Pak tam byl plastový pytel, to se jako taky sbíralo, a Aneta na Leona že vysyp to, a s tama vypadla jakási zvířecí zdechlina, blé :D Pak tam Honza vlez do keře a bouchl se do pozadí, tak jsme tam měly záchvat :D. No, pak to pokračovalo tak nějak dál no ... dva pytle byly plné, když jsme došly na Raisnu. A že tak hezky sbíráme, tak ten správce Raisny nás pustil nahoru na vyhlídku x3. Něco jsem denska i nafotila. No pak jsme se vydali na cestu zpět z Raisny. Leon kdesi našel rukavici, a že: "Já sem našel rukavici, co s ní?" a Vláďa na něho: "Sežer ju." :DD Hej tpč uplný záćhvat jsem tam měla :D. Pak jsm našly úplně skaldiště ne :D. No a pak už nic extra. No, on to zase nikdo nebude komentovat, když je to tak dlouhý a ke všemu tu není Himča T^T mě se bude stejskat, já to tu bez ní nepřežiju! *niagary* .... no nic, takže už bážně Bai Bai; ! (vím jak se to píše :D)

Tadaimasu, desuuu~!

19. dubna 2009 v 21:29 | Narumi /妨害/ ... aneb váš vládce xD |  Moe denní kecy

Ahoj, desu~ !
Co že mám s tím desu~ ? ^^ začala jsem před pár dn koukat na anime Shugo Chara!, je to o holce, která si jednoho dne přeje, aby se změnila, a další den najde v posteli vajíčka, z kterých se stanou její osobnosti - Ran, Miki a Su - to jsou tři různé. Obvykle je jen jedna osobnost, nebo dvě - ale Amu Hinamori má tři. Taky dokáže udělat .... teď přesně nevím, jo, Transformaci charakteru. Na tom avatárku, kterej jsem mimochodem dělala já, takže nekopírovat, je Amu v Transformaci charakteru - Amuletem je srdce (Ran). Miku má amulet pika (jako v kartách - teda myslím že se tomu říká pika :D) a Su má amulet takovej ten čtyřlístek - bohužel nevím, jak se tomu říká v kartách :D. Nějaké piky, káry nebo co :D. No ale zpátky. To desu~ vzniklo od toho, že to Su říká prakticky za každou větou, nebo slovem - a mě se to hrozně líbí ^^ . No, a Tadaimasu, je, pokud se nepletu (jakože asi ano :D) Jsem doma, a já opravdu jsem doma - přes víkend jsem byla u příbuzných v Lednici ^__^ . Víkend se mi opravdu moc rozepisovat nechce, bylo toho hrozně mooc :D. No, nejvíc mě asi oslnilo, že jsme si se sestřenkou stáhly novou hru, Paris Nights. Ne, nesouvisí to s Paris Hilton :D. My už totiž hrály i New York Night 1 i 2, a teď přišlo na řadu Paris Nights (a Narumi upřímně doufá že udělají i Tokio Nights :D). Páni, lidi, to je tak boží hra :D. Nejlepší že: Ty naivní ovocná buchto! a Nedávno mi někdo řekl, že s ním chodím. Nikdo mi to neřekl. A už jsme se prý i rozešli. nebo: Čáu, blbečci, co tu tak trsáte? :DD No nepochopíte. A taky na tom obědě s tím Smolíkem :D. Mám záchvat ještě teď. Muha, no tak, už končím nebo se rozkecám ^^ . Jo, stáel pište prosím komentáře k článku pod tímhle - potřebuju znát vaše názory ^____^

Narumi, desu~ !¨

Nejistota...?

14. dubna 2009 v 19:07 | Narumi /妨害/ ... aneb váš vládce xD |  Blog
Tažé, zdravím všechny n_n !

No, jsem trošku zmatená. Vy asi chcete pokračování "The Mystery House" , že ? No ale je tu takový problém. Né, že by se mi to nechtělo psát, ale nelíbí se mi tam moc ty postavy, to mě možná trochu znechucuje. Jinak bych se do toho klidně hrnula. Chtěla jsem se zeptat, jestli by vám nevadilo, kdybych ty postavy popřeměňovala ? A ještě něco. Napadlo mě na novou kapitolovku, nýbrž už jsem zapoměla co --" . Já si vzpomenu, vím, že ten nápad mi připadal hrozně dobrej (co to tu smrdí ? :D). Hehe, teď mě ještě napadlo cosi o holce z dětskýho domova, která má v sobě démona a to, ale to jsou jen mé obvyklé bludy :D. Ze školy už tu povídku máme ..... jo, hlavně ode mě nečekejte nic moc bojovýho, nerada popisuju boje ^___^ . JO ! Tohle mě napadlo: že bych napsala něco o bohatých, rozmazlených holkách a tak, no a prostě víte co :D. A pak, to mě ale napadlo teď, že třeba něco z redakce časopisu, něco jako "Ďábel nosí Pradu" a tak. Takže, anketu ělat nebudu, ale tady jsou otázky:

Bude vadit, když pozměním postavy v TMH ?
Chceš tu další kapitolovku ?
Pokud ne, proč ? (pokud ano, nevyplňuj)
Pokud ano (v případě ne, popřípadě která ti zní alespoň minimálně zajímavě), kterou, na výběr je z těchto možností:

Něco o dívkách z bohatých rodin
Něco z redakce z časopisu
Něco jiného (popřípadě co)


Trošku delší, no nevadí :D

Takže do Anglie sama nejedu

12. dubna 2009 v 10:46 | Narumi /妨害/ ... aneb váš vládce xD |  Moe denní kecy


Začíná zpravodajská relace TV ..... :D

Takže, ty dva dny, co jsem nepsala, shrnu: V pátek jsme byly s mamkou na nákupech, mám nový třičtvrťáky a tenisky ^__^ . Riny tam nakonec nemohla, což byla smůla, ale tak, člověk nemůže mít všechno. Potom, jak jsme jeli domů, tak jsme zjsitily, že nám někdo ukradl vzadu poznávačku na autě, a že možná mají v plánu s tou poznávačkou /naší/ na autě vykrást benzinku, tak jsme to pak jel taťka nahlásit. Pak jsme jeli do Lednice, děda slavil narozky. No, se sestřenkou jsme si tak házely a to, a teď se mi podvrtla noha a mám naraženej kotník :D. Mum mi to obvázala a trošku kulhám, dneska už je to lepší. Potom jsme jeli domů a sestřenka u nás spala. V sobotu u nás byl nějakej ... no cosi s Hroznovou kozou a Velikonočním jarmarkem, takže to tu celkem i žilo. Koupila jsem si tam sladkej popcorn :D. No, a od dvanácti do osmi večer se na náměstí rozdávaly takový mapky, a že Pouť za Vínem, a to bylo patnáct sklepů a ti lidi, co se toho účastnily chodili od jednoho ke druhému a zadáčo mohli ochutnat dva vzorky (dvě vína...). Nás penzion byl jednou ze zastávek na tý cestě, takže jsme tu měli dost živo no. Byl tu houf malejch dětí, hrála tu cimbálka atd. . Dokonce přišla i jedna učitelka ze školy ze svojí rodinou - s jednou z jejích dcer jsem kdysi byla stejnej ročník, akorát že já A a ona B. Pak šla na gympl :D. A ona se semnou bavila (ta její mamka, učitelka) o tom zájezdu do Anglie, a dopadlo to tak, že Lucka (ta dcera XD) asi pojede semnou. No, ještě si pamatuju že předtím jsme byly se setřenkou v bazénu ^_^ . No a pak k večeru došla Kika s rodinou, tak jsme chvilku byly u nás na dvorku a pak jsme šly s malou Natkou na hřiště. Byly jsme tam nějak půl hodiny, a pak jsme ještě byly u náís a pak Kika už musela jít domů. Večer jsme se ještě šly se sestřenkou projít no. Sme si koupily zmrzku v Pizzérce XD. No a pak u nás zase spala. Každopádně si myslím, že ty dny jsem si užila no. Ještě dneska půjdu koupit nějaký sladkosti a nabarvím další vajíčka, jich máme málo :D. A na zítřek tu bude sestřenka spát zas, protože na Velikonoční Pondělí bude u nás. A bude tu taky Kika, ale pro tu ráno půjdem. Takže se teším ^___^ noo, já se vzdaluji, takže toto byl přehled zpráv z posledních dnů, novinky ze sportu už uvede .... bla bla :D

Layout for Hime-Chan (2)

9. dubna 2009 v 10:38 | Narumi jako zkáza lidstva |  Hotové layouty
Po delší době další layoutek xD Mám ho v PC už dlouho, Himí už ho taky viděla, ale já ho sem prostě dát musím, že, je to má povinnost xD Asi jí ho dnes i nastavím x3Myslím, že nemusím kopírovat tu větičku s tím mailem a heslem, když heslo znám a jde už domluvený ^___^ tak aspoň, jak se líbí vám ostatním ?

Yesterday

8. dubna 2009 v 14:25 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy


Čáu lidi ... no, včera jsem to zanedbala, takže shrnu včerejšek, nikoli dnešek - dnes se totiž nic extra nedělo, až, když jsme čekali na učitele před tělocvikem, tak šel kolem eSeS a Lucka ho pozdravila ... (chtěla jsem taky ale z toho náhlého vyrušení - okusovala jsem si klíče xD - jsem byla jaksi zaražená), a on na ni že "Co je?" a oan že ani nepozdraví, a pak cosi řekl že nás všechny zdraví nebo co xD .... no ale k včerejšku:

PŘÍŘODOPIS: Rozdávala ty známky z testu ... mám 1 podtrženou, řekla, že to byla velmi pěkná práce ;3 ... pak jsme zapisovali atd.
ANGLIČTINA: Známka z testu, za 1 ^.^ . Pak jsme ještě jednou četli Twister a pustli jsme se do "Who kill John Ross" . Mám podezření že to byl ten řidič >:D.
ČEŠTINA: Byla jsem totálně vystresovaná, protože jsem měla mít mluvní - ale nakonec jsem to odvykládala a mám jedničku podtrženou ! Učitelce se to moc líbilo, dokonce řekla, že se jí snad ještě jikdy nestalo, že by měla kolonku negativ prázdnou ! ^^ já jsem byla tak šYťastná, protože jsem si myslela že to totálně zmatlu x3 ...
MATIKA: Byli jsme s Laššanovou venku, Vašíčková byla kdesi pryč, co já vím kde. Kluci asi vzpomínali na staré časy a lovili ještěrky --" . A hrát se Harry Trotl, nejlepší že "Kozy na tebe!" xD nebo ... "Sexciatus!" xDDD A Filip nás tam šlahal jakýmsi proutkem po zadku, asi se už připravoval na Velikonoční Pondělí xD ...
NĚMČINA: Psali jsme ten test, a dneska říkal známky - mám to totálně pokoněné, ještě že jsem neměla ŽK xDD
HUDEBKA: zeeeee, z úpravy sešitu mám 1, ale z testu 4 ! --" jáj, to je taká **** ! >___< no musím si to teď jak blbá opravovat ...

Po obědě, jak jsme čekali na sbor, tak jsem šla s Luckou do večerky. Přepočítávala jsem si peníze (celkem 22 Kč v drobných), a teď tam de eSeS xD. Lucka ho pozdravila a já pak taky, a on takový že: "Ahoj, ahoj." No a dneska nic, krom toho nahoře ^^

Čína v Evropě a Třídní hrůzky

6. dubna 2009 v 18:42 | Narumi jako zkáza lidstva |  Anime obrázky


Sate my sweeties !
Takže, dnešek ve škole ....

ČEŠTINA: Zapisovala ty známky z písemky, mi řekla že su borec Oo" bže xD .... pak jsme to opravovali, no teda, ne že by u mě bylo toho moc co opravovat, jsem se hrozně nudila xD
MATIKA: Známky z prověrky. Mám za 1 a jeden bod chybí do plného počtu bodů ! ^___^ jak dlouho jsem já nedostala jedničku z velké písemky, jáj. Mi udělalo hroznou radost, prostě až tak, to jsem fakt nečekala x3 Pak jsme to opravovali, no dobré, já v opravě jeden příklad xD
RODINKA: Byla suplovaná a byla to hrozná nuda. Vietnamec mě tam furt otravoval a pak se mě ptala na něco s banánem, no nemohla jsem odpovědět, nerozuměla jsem otázce, kterou mi mimochodem asi třikrát opakovala xD
ANGLINA: Máme tu samou učitelku ... psali jsme test, lehký. Pak jsme zas četli to Twister! ...
ZEMÁK: Zee, zas jsme opakovali Evropu, asi čtvrt hodiny jsme si tam povídali o Evropě, a teď ředitel se zeptal: "A který stát po Rusku je druhý největší v Eprově?" a Erik že Čína xDDDDD Hej totál. No to jsem vám ještě neříkala ty bludy do psali mí drazí spolužáci do písemky z češtiny, na Vysvětli řcení xDDD To byly teprv jobovky

Na oběd byal v jídelně svíčková, myslím, byla docela dobrá

Domů jsem šla sama a odpoledne jsem byla nachvilku s holkama venku, pak jsem musela na flétnu xD Docela sranda. A mamka byla zároveň na třídních schůzkách, a když se vrátila, čekalo mě překvapení. Známk ujsou, většina jsou jedničky, jedna až dva a dvojka ze zemplu, ta trojka z fsyziky mě trochu děsí, ale snad se mi to nějak podaří uhrát. Ale ! To mi tak nevad, jako to, že mi dali DŮTKU TŘÍDNÍHO UČITELE! --" Chápete, že přej nenosím úkoly do matiky, tpč. Hej já sem tak naštvaná, kvůli také blbosti hned DTU ! >__< ... vy nevíte co to je T^T ... no nic, tak já asi pádím, čáu prďošci

"Tvi ovíšky pvo Popelku" xDD

5. dubna 2009 v 11:48 | Narumi jako zkáza lidstva |  Moe denní kecy

Čáu flákači ^^

Takže, včera jsem byla na oslavě narozek u Lett-Chan (dnes má 13, tak jí popřejte vše nej ^^), no bylo to bohovský, až na ten náramek xD. No, došla jsem tam se zpožděním, jak je u mě obvykle. Mat-Chan má ale hrozný rodiče, oni ji na tu oslavu nepustili T-T . A Lucka se asi rohodla že tam nepude nebo co Oo" .... no ale i tak se oslava povedla. Nejprv jsme snědli kousek dortu, od každého jeden, napily se šampusu, a pak si Lay-Chan chtěla oblíct kraťase, bylo horko. Tak jsme šly k její babičce a pak k ní. Pak ... jsme se myslím vrátily, zase jsme chvilku seděly, a pak že pudem na hřiště myslím. Šly jsme na Žirafku, pokud si dobře pamatuju, no a jak jsme šly, tak u drogerky eděly osmačky, tak my že to obejdem, a teď jsme přecházely, a za nama projelo auto, já sem se totálně lekal, no ste měli vidět jak sem vyskočila xDDDD. Pak jsme to tam probíraly, a pak Lett-Chan že "Uteču vám!" tak jako klusala dopředu, a tam za keřem byl Erik, eSeS a co já vím kdo ještě, tak ona se tak otočila a odklusala zpátky xDDD Hej já tam hrozný záchvat. Na hřišti jsme byly jen chvilku, ale potkaly jsme tam Petra, tak jsme šly pak s ním na hřiště u paneláků, cestou zas, koho nepotkáme xD. Pak jsme šly, a Lett-Chan i hrála s mojím narámkem, vyhodila ho, Petr ho zachytil a tři řady korálků se rozsypaly TT.TT .... to mi jako ale dost vadilo. No pak jsme šly mi zas k Lett-Chan, abych si tam dala ten náramek, a byla tam její babička a teta a tak, a oni maj štěně jezevčíka, ježííš to je tak přítulný ^__^ . Pak se grilovalo, tak to bylo fajn, a pak jsme vypadly že pudem zas na hřiště u paneláků. Cestou jsme si tak povídaly, a blbly ... no došly jsme tam a byl tam Erik s eSeSem a ostatníma klukama, tam jsme tam nešly no.... pak jsme odešly zas k Lett-Chan a pak zas asi po půll hodině že už tam nebdou. No, tak z části: Byl tam Erik, ten cigán, nevím jak se menuje, jeden který už s náma do školy díkybohu nechodí a pak ještě jeden. No my že si sednem na průlezky. Erik s tím cigánem vpoho, ale ten jeden si tam kopal z balonem o zeď a vypadal nebezpečně xD. Pak tam došel ten další a cosi tam začli vait, my s holkama na té průlezce totální záchvaty xD. Pak tam došel Erikův starší brácha, Roman, přezdívaný ovech (ořech, neumí říct ř ), ti tam do něho začli valit že Tvi ovíšky pvo Popelku a že s dvívím a takové xDDD Hej my uplně mrtvé smíchy tpč xD. Pak se tam Roman s Erikem kvůli něčemu prali, nevím kvůli čemu, a pak se do nás ti blbečci (všichni, kromě možná toho cigána co tam byl jsou starší než my) snažili ze srndy trefovat balonem, takové šupky, my upe aby nás netrefili xD. Pak se mi někdo trefil balonem do zadku a že: Rovnou do viti XDDD zase s narážkama na Romana. Pak zase ti jedni dva (xD) na mě začali že modelko modelko, a že jestli chci být modelka ne xDD. Blbečci, mě už tak teda jeden z nich řekl dvakrát, ale nikdy mi nedošlo proč, holky si myslej že proto, že při chůzi kroutím zadkem, což jsem si nikdy nevšimla xDDD. No pak jeden že: Našij to do té pruhované (to myslel Lett-Chan, měla pruhovanou mikinu). A ona že si tu mikinu sundá, a pod ní pruhované tričko xDDD, a že: "Sakra, já mám pruhy všude!" XDDD Hej já sem myslela že z tý průlezky spadnu. Pak jsme teda šly zas k Lett-Chan no .... ta mě pak šla doprovodit .... ale prostě sranda byla upe hrozná xDDD Jůůůůů hej já sem se zas rozkecala, to zas nikdo nebude čííííst xDDDD Mi zabere celou stránku, to byl mohla uveřejnit jako jednorázovku x3 ,.... no nic, tak papa ^____^

PS: Já vím, mám tam furt jeden druhej, ti jedni dva a tak, ale nebudu tu zveřejňovat příjmeníé ^^

"Hmmm....that smells very good!"

3. dubna 2009 v 14:31 | Narumi jako zkáza lidstva |  Moe denní kecy
Čáu bobci .... nejprv se omlouvám, že jsem včera nenapsala co se dělo, ale nešlo se mi dostat tady na tomhle PC na blog, jenom na tom druhým, a tam ho mám upe podělanej x3 .... takže ten včeřejšek zhrnu, jen to nejdůležitější:

U skříněk byl Erik, cosi tam zas valil, pak jsem si uprvovala kapuci a vyletěl mi mobil z ruky, a s mohutným řáchnutím dopad na zem. Nebyl ani vyplej ani nic, ale upad mu kryt, no a jak mi spad tak já upe že: "Piča!" a upe nasraná a teď si to tam dokráčí eSeS --" xD ... no pak v dějáku mě zkoušel, spolu s Radkem, Dominikem a Filipem, na Gothickou kulturu a na Karla IV .... hej to bylo lehký, mám za jedna x3 .... aspoň sem si to trošku opravila, vycházela mi dvojka, teď mio vychází 1/2 .... ale spíš bohužel k dvojce --" . No v matice písemka, ale byla docela lehká, tak nevím no. A v těláku jsme byli bruslit, spolu s osmačkama, ty tam hrály fotbal a basket a my si vedle bruslily ^^ ....

Tak už ale dnešek:


LITERATURA: Heh, říkala známky z tý velký písemky, a hádejte co ^___^ mám 1 z mluvní čřásti a 1 z diktátu, nejlepší práce ze třídy x3 ... já sem tak šťastná ... pak řekla, že budeme luštit téma hodiny, ale že výjcde v angličtině, a že se rozdělíme na skupiny, jedna skupina bude její třída a druhá naše, jako na anglinu, teď upe všici z naší skupiny se nasomrovali ke mě, protože oni mě považují za nejlepší z jejich skupiny (hehe, nechci aby to znělo egoisticky ^^) ... naknec jsme vyhráli, a téma bylo Býčí zápasy ... Oo" ...... jako chápete, mulety, toreadoři ... xD
ZEMÁK: Byla docela nuuuuda, vychází mi dvojka >.< mohl mi to dát na 1/2, když se tam snažím bejt aktivní T-T. xD
DĚJÁK: Pfff....cosi tam mlel o Husovi, já si tam psala povídku xD .... potom rozdal jakýsi testy, ale mohli jsme se dívat do učebky a do sešitu, stejně sem skoro nic z toho nenašla --" ... ale vyplněný mám všechno ....
PŘÍROĎÁK: Psali jsme test, bude to jednička ^___^ pak jsme dělali zápis, nemám ho dopsaný, nemohla jsem to na tý morký tabuli přečíst a pak to služba smázla --"
VÝTVARKA: Odpadla jedna hodina, takže jsme měli jen jednu, a to ještě suplovanou, dělali jsme konvičky a tak, prostě výzdobu na okna, protože prvňáci to nezvládaj (ta učitelka, co nás měla, je třídní prvňáků)

Na oběd byl hroznej hnus, nejde jim elektrika bo co --" jaj. No, pak jsem šla doprovodit Lucku až dom. Docela výkon vyjít ten mega kopec v tom skoro už letním horku xD. Sme si tam obě furt sěžovaly na to horko ... až jsem šla pak zpátky, tak jsem šla kolem domu naší bývalé tělocvikářky, to je hrozně fajn učitelka, byla s nama i v Chorvatsku, na tom zájezdu (mimochodem, moc dobře ví, že se mi eSeS líbí a říká mi, že jsem mu věrná jak pes Zoro xDD). Pozdravila jsem jí a pozdravila jsem i toho chlápka z Chorvatska. No, teďka tu sedim a ... nci moc nedělám xDDD .... až se rodiče vrátěj z golfu, tak si vyprosím nějaký prachy a půjdu si něco koupit ^__^

Tak konečně ty fotky :D

2. dubna 2009 v 20:39 | Narumi jako zkáza lidstva |  MoYe photoS
Hhahahahahahahhahahahahahhaha XD To je ale dlouhé "hahaha" co ? :D Já sem dávám teda konečněty fotky, ale jsou raději pod perexem xD jsou fakt z ledna a února, taže docela starý, novotu čekejte až jindy xD

"Něco ti upadlo. Rychlost."

1. dubna 2009 v 20:17 | Narumi jako zkáza lidstva |  Moe denní kecy
Čáu národe x3

Tažé, dodávám zprávy z našeho "bicyklování" :D. Tak teda, vzala jsem si mamčine kolo, jelikož ten můj zakrslý křáp, s tím už jezdit po městě nemůžu :D. No tak u takovýho rozcestí Lett-Chan dělala blbosti, že pojedem tam a pak zas tam xD ... jsme se tam točily do kolečka no. A pak jsme teda jely dál, no. První jsme jeli k Lett-Chan domů, brala si bundu, Lay-Chan tam psala Davidovi že kdy ju sveze v té audině xD. No, pak jsme se vydaly na kolotoč, to je takové to ... no prostě co bývá na hřištích :D. Jely jsme na to hřiště u paneláků, a chvilku jsme seděly na kolotoči, pak jsme hrály Raz dva Tři, hovno v povětří! xD Neřešte, to je taká plejbojská hra x3. A pak jsme viděly Davida, tak jsme ho zavolaly, protože mu dnes sundávali rovnátka, aq my ho chtěly vidět. No, nechtěl se nám ukázat.Pak tam došly takové hrozné krávy, a my přinutily Davida, ať se nám de ukázat, protože chtěl vědět, na co zítra píšem. Pak tam ty kravky buzeroval >:D .... a pak jsme už chtěly jít, a David tam začal cosi valit .... a já že: "Davide, buď hodný, nebo tě budu celou noc prozvánět!" :D Se jakoby nasral a začal mi zvedat kolo, to předtím udělal i Lett-Chan, ale jí ho převrátil úplně --" . Pak tam cosi říkal že nás killne, a chtěl se vést na svejch kolečkáčích za mím kolem ! --" No pak jsme ho odehnaly xD. Ale stejně - jste měly slyšet ty hlášky, třeba: "Já myslela že to byl boxer v bundě!" nebo : "Něco vám spadlo. Váš pes." xD Jsme totálně nemohly.....

Ty fotky sem fakt ´hodím XD Ale nečekejte je ve zmenšovácích, je jich hodně >:D

"Sním ti sešit!" ... "Já to znám, koza žere papír." :D

1. dubna 2009 v 15:32 | Narumi jako zkáza lidstva |  Moe denní kecy
Čáu pařmeni x3 !

Včera jsem to tu zanedbala, ale nebudu sem psát o včerejšku, protože se stejně nic moc vyjímečnýho nedělo, jen jsem náhradník v mluvním cvičení, ale tak snad Vietnamec i Martin dojdou :D Pro jistotu si jej nachystám. Taže dnešek ...
MATIKA Nuda byla :D Dělali jsme zas nepřímou úměrku a taký ty věci :D Zítra píšeme tu velkou písemku, budu se muset naučit --" otrava.
RODINKA Měli jsme na supl naši třídní, která nás má na češtinu. Hlasovalo se, jestli se velká písema bude psát tuto hodinu nebo tu další, kdy měla bejt už čeština normální. No nakonec se teda rozhodlo pro další hodiu, tak jsme si měli vytáhnout vlastní knížky a číst si, my jsme teda s holkama hrály Město Jméno Zvíře Věc a pak Kdo, s kým, kde, jak, co ... taký ty blbinky :D
ČEŠTINA Před češtinou jsem šla do bufetu, a na schodek mi spadly peníze, tak jsem je tam hledala néé :D Ježiš ... já myslela že se zcvoknu, to bylo úděsný ty blbečky najít :D
Hezky nás napálila že nefunguje kopírka a že písemka nebude :D No byla, samozřejmě. Nebyla tak těžká, ale už teď vím, že ji nemám tak úplně dobře ^^ zpackala jsem rozkazovací věty, kde mám dvě věty navíc, ale jinak nevím. Diktát byl poměrně lehký.
FYZIKA Dneska si budu kupovat novej sešitpokud to stihnu ještě, takže jsem se na psaní poznámek vykvákla a kreslila si chibíky na vytrženej list ze sešitu :D. Docela taky tohle učivo chápu, jako že M1= M2 a pak že M se vypočítá součinem F a a ... a F nebo a se vypočíná M:F nebo a, podle toho co se počítá :D. Není to tak hrozný.
NĚMČINA Odevzdala jsme mu ten narkomanskej jídelníček a pak jsme opakovali zvířata a učili se množný čísla .... bla bla :D
TĚLÁK Dneska bylo krásně, tak jsme šli na zemědělku hrát basket. Před tělákem jsem mimochodem třikrát potkala eSeSa x3 ... a basket byl celkem v pohodě hmm .... hehehe ....
Na oběd jsme nešla, odhlásila jsem si ho, protože byly samý hnusy :D Teďka odpoledne by pro mě měly holky dojet, a ojedu s nima na kola, jelikož je fakt pěkně. Původně jsem měla v plánu knihovnu, ale tak co, vynahradí mi to ta velká encyklopedia, co mám doma :D ....
Papá, později sem etě hodím ty fota :D