Únor 2009

Řetězák ^^ /už zas/

28. února 2009 v 12:42 | Narumi /妨害/ |  Testíky
http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gifKolik ti je? 12 a 3/4
Kolik bys chtěla aby ti bylo? 13, 14
Hraješ golf? Jen minigolf :D
http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gifPíšeš na klávesnici všemi deseti? Když se mi chce .....
Máš sourozence? Nevlastní z tátova předešlého manželství
Máš svůj vlastní počítač? Hai, ale momentálně jsem si jaksi ulomila anténku s netem ^^"
Jsi žárlivá? Až to bolí :D
Máš tajemství, které nikdo jiný neví? Jo
Co nejlepšího jsi kdy uvařila? Instantní polívku ? XD
Kolikrát jsi byla zamilovaná? Teď jsem ♥
Maluješ se? Obvykle si dám jen lesk
Piješ kafe? Občas ^.^
Co umíš nejlíp? Podle mě psát povídky
Šla bys do superstar? Nikdy :D Nechci skončit v Hvězdné pěchotě XDD
Trápí tě právě něco? Ano, trošku
Oblíbené číslo? 19 a 4 a 1995 o^^o
Kdo má pokračovat? TY ! XD

Tak jsem tu ! ^^

27. února 2009 v 20:34 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy
Ohayko ! ^^
Stejskalo se vám XD ? Ne, že ^^ ? No mě se teda stejskalo. Na horách to bylo fantastický, dost jsem si to užila ^^ těch zážitkůůů :D Moc se mi to nechce všechno přepisovat, tak jenom takové ty ... no, nejlepší zážitky ^^ to základní: Na hotelu byli takoví dva kluci: jeden vypadal v obličeji skoro jako Vrána a druhej vypadal jako eSeS před rokem XDD No a tomu, co vypadal jako Vrána jsem málem ve výtahu vypíchla oko XDD Neřešte co jsem udělala ^^" . Pak, v tom hotelu měli takové skvělé sauny, ty se mi hrozně líbily, bylo tam 5 různých saun, moje nejoblíbenější byla asi ta levandulová a ta vánoční ^^ . Sjezdovku jsme měli hned vedle hotelu, tak jako úplně pohoda ^^ . Včera jsme si dokonce zašly i do Habacucu na takový ty masážní bazény :D Nás tam naháněl takovej Rusák :DD. A když jsme odcházely těma ... takovýma těma dveřma co se otevřou když se k nim přiblížíte, já teď zapoměla jak se jim říká :D, tak já že: "Vidíš? Krása otevírá mnohé dveře." XD Samozřejmě že jen tak ze srandy <3 . Nejsem přece introvertní ^^ . No ale dobrý to tam bylo, že jsme tam byly jen ty ... tři dny ^^ . Taková dámská jízda *omg...* XDDD. Nejvíc bylo to: "....čaka.....čaka.....čaka.....čaka......ni na SiOlu......SiOl. Internet ki ne čaka." XDD No nepochopíte ^^ . Dneska jsem ještě šla s Lett-Chan, Mat-Chan a Lay-Chan ven, byla sranda ^^ Teletransport, transport a teleportace 4ewa ^^ ! Teďka před chvilkou jsem dokoukala Super náhradníka *už po třetí...* . Te film je hrozně geniální. Většině lidí se tam nejvíc líbí Channing Tatum (nebo jak), mno (jak dlouho jsem nenapsala an blog "mno" ?) ale mě se nejvíc líbí Viola (Amanda) převlečená za Sebastiana ^^ připomíná mi eSeSa, ikdyž ne moc.

Mějte se wildchildíci ^^

Kiyo-chan tu není =^^=

24. února 2009 v 11:08 | Hime-chan

Ohayko =^^=

Jen vám oznamuji že Kiyo-chan(Ribbonka,Narumi-chan) tu do pátku nebude.Jela totiž lyžovat do hor >:D


Takovej . .divnej řetězák XD

22. února 2009 v 21:18 | Narumi /妨害/ |  Testíky
^^ Konban wa všem ! Taže, už dlouho (myslím XDDD) tu nebyl žádný řetězáček. Takže vám sem nějakej dávám, pokud chcete, čtěte, pokud nechcete, nečtěte ^^
Mé jméno → Monika
Jak bych se chtěl/a jmenovat → Natálie
Mě příjmení → Maroušová
Jaké příjmení bych chtěl/a → No přece Tréšková néé :DD (kdo ví, ví)
Můj věk → 12
Kolik bych chtěl/a mít(let) → 13, 14
Má výška → 160 ? Nějak tak
Kolik bych chtěla mít → kolem 175
Moje bydliště → Valtice
Kde bych chtěl/a bydlet → Ve Valticích :D
Moje nejoblíbenější místo → Někde kde by byl i eSeS *blushing* ^^

Kawaii Tesshi ^o^

22. února 2009 v 15:37 | Narumi /妨害/ |  NewSíci
nyaaaa, tak tady je Tesshi opravdu kawaii ^^ sem se totiž tak koukala na jednu písničku od NewS, a teď jsem to zastavila a zrovna takovej awwesome xichtííík ^^ nyaaa, já z toho nemůžu, mám totální nosebleed /mrtvá/On je úplně nejdokonaleji dokonalýýýý *slintááá* ty zoubečky, ty vlásky, ty očička, ten úúsměv, ten obličejíík <33

"Anča a Monča....hus-tý!" XD

20. února 2009 v 19:49 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy
Sate rapeři XD !
Taže dneska jako upe pohodka ^_^ začaly nám jarňáky, tak jsem jako totálně heppy <33

×ČEŠTINA×
Musíme se naučit čtyři sloky z básničky, přez prázdniny. Ta básnička má celkem myslím 23 slok. Jsme rozdělení do skupin, každý říká čtyři sloky. Ale nás je jen pět - takže já, Kona-Chan a Lett-Chan se musíme učit pět T_T
×ZEMĚPIS×
Mě pochválil za můj kvalitně vypracovaný úkol o japonsku ^^ . No ještě abych si nedala záležet !
×DĚJEPIS×
Měli jsme psát test na letopočty, ale nepsali jsme, protože jsem ho přemluvili ^_^ !
×PŘÍRODOPIS×
My v pátek máme samí -pisy XD. Začali jsme probírat rostliny. Strašně dlouho tam opakovala rozmnožování rostlin --" . Erika poslala za dveře, jste měli vidět co tam dělal za kraviny! XD Tak převáděl nějaký kung-fu se zdí, pak to s tou zní jakože ...ehm-ehm, tamto XDD ... prostě sranda, jako já, Lett-Chan, Mat-Chan a ještě nějaký holky tam úplný záchvaty XDD ... booože.
×2 HODINY VÝTVARKY×
Dělali jsme "plakáty" které by měly odradit lidi od drog, nebo donutit lidi k tomu, by drogovat přestali. Já jsem nakreslila takovou neučesanou, neupravenou ženskou s vráskama a zeleným obličejem jak si myslím že ji honí nějaké příšery (jste měli vidět jak jsem ty příšery nakreslila XD), a vedle toho přeškrtnuté cigarety, láhev piva, drogy v práškách a drogy v injekční stříkačce, no prostě víte, takový to.

Pak byl oběd, nějaká omáčka s knedlema. Měla jsem pět knedlí XD. Ta omáčka mi hrozně chutnala.

Pak jsme se rozešly, já jsem šla s Konou-Chan, která chtěla jít etě do drogerky, ale byla ještě zavřená (drogerka, ne Kona-Chan XD), tak sme šli první ke K-Chan (to je skoro jak K-Mart XDD), kde si odložila kabelu (já tam ulomila kousek rampouchu..), a pak jsme šly zase do drogerky, která už byla otevřená. Asi čtvrt hodiny jsme tam dumaly nad tím, jaké má koupit počce žrádlo aby jí to na týden vydrželo.
Pak jsme šly do večerky, koupila jsem si Snickers a Koně-Chan jsem koupila Diskito, stálo mě to 20. Neměla jsem dvacku, tak jsem vytasila své drobásky. Vyšlo mi to a ještě mi asi čtvrtka zbyla XD. Pak jsme se s Konou rozešly a já šla na basket. No v basketu nic moc zajímavýho.
Jak jsem šla domů, napadla mě taková věc. Měla jsem u sebe už dlouho schovanou stovku, tak jsem si zašla do jednoty k vietnamcům koupit tričko ^^ . No to se neřeší, to nic, to jen abyste věděli, co se mi honí v hlavě. Jak jsem šla dom, tak jsem chtěla jít po chodníku kolem blázince (no dobře, tak kolem nemocnice pro staré a duševně choré), a teď těsně přede mnou spadne taková kupa sněhu XD ! Já jsme jenom tak ucouvla a že: "No tak tudma radši né." XD No jako zážitek. Dneska jsem toho doma ještě moc nedělala, jen jsem chatovala na IMVU s nějakou američankou. Konečně to začínám jaksi nejasně chápat. Ale pořád nevím, jak se s tou postavičkou chodí :D No nic. Pff, víte co to je, přepisovat pořád to stený třikrát? Já to totiž píšu sem, na bubb a ještě do deníčku, a všude to píšu jinýým stylem. Tady uvolněně a praštěně (myslím), na bubb trošku umírněně, ale pořád trošku praštěně, a do deníku intelektuálním stylem (víte co to je, tam musím vyloudit hroozně moc cizích slov, aby to nějak vypadalo!). No hrůza.

Oroki ^^ (vymyšlené XD)

Jen krátce ^^

20. února 2009 v 17:12 | Narumi /妨害/ |  Blog
Takže. Je tu nový layout, jak jste si možná všimli. No, mě osobně se moc nelíbí, ty barvy jsou moc ... barevné :D Ty rozcestníky Anime začnu dělat dneska. Noo, teda pokud se mi bude chtít ^^ zatím to vypadá, že sem dám: Bleach, Death Note, Elfen Lied,Vampire Knight, Naruta a možná F/S Night. Ale nečekejte tu asi epizody jako takhle, já totiž nevím, jak to udělat, abych sem dala imeem nebo megavideo. Umím dodávat z YouTubka, ale tohle neee, prosím vás, na to sem moc tupá :D Takže asi spíš jenom odkazy, bohužel. Budu se pro vás snažit najít české titulky. U většiny ani hledat nemusím, protože na té stránce, na které se dívám na Bleach, je hodně jiných anime, ale nevím jak s F/S Night. A taky, nejdřív vám sem dám Elfen Lied. Pak asi Bleach. Ty ostatní budou až si je zkouknu já. No, ne že bych teda měla v nějaké blízké době zkouknout Bleach, ale přece jen o tom už něco vím, nebudu sem přece dávat něo, o čem nic nevím. A není to tak že bych neznala Naruta, ale přece jen jsem ho už dlouho neviděla, a ráda bych si ho nejdřív nějak zkoukla ^^ takže doufám že .... vám tenhle způsob nebude moc vadit.

Sayonara ^^

"Nya!" ..."Tobě fakt hrabe." ...."Nyaaa?!"

19. února 2009 v 20:26 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy
Sate Sate Sate ! ^^
Tažé, dneska byl doela dobrý den. No vezmu to po pořadě ..
FYZIKA
Taková nuda. Opakovali jsme těžiště a Newtonovy zákony.
ANGLIČTINA
Rozdala nám takové malé testíky, které ukážou, jak jsme na tom s nagličtinou, když se nenaučíme. Byly tam prostě napsané nějaké slovesa v češtině a my je měli přeložit do angličtiny, v infinitivu. Já věděla všechny, ale jedno jsme nenapasala, protože jsem si nebyla jistá. Kdyby to bylo na známky, což nebylo, bylo to pouze orientační, měla bych jedničku jen já a Jarek. V úterý po jarňákách píšeme velký test na celý Unit.
DĚJEPIS
Někdo by mu už měl říct, ať své hodiny trochu oživí. Většinou je trávím tím, že si tak z nudy sepisuju /nesmyslné/ povídky, které stejně většinou ani nedopíšu a pak ztratím. Velmi zaujatě tam mluvil o válce Francie vs. Anglie a pak jsme si psali zápis.
MATIKA
Zeee X_x . Probírali jsme rozšiřování a zkracování poměru. Yay, no jako stejné jak sew zlomkama. Na tom není co počítat. Ale ty divné složité zlomky složené z několika zlomků pořád nechápu.
DVOUHODINKOVKA VAŘENÍ
Vařily jsme pizzu. Když píšu vařily, jako z tvrdým y, není to gramatikcá chyba, neboť myslím nás holky. No nebylo to nějak úchvatné, ale na první pokus to nebylo nejhorší, hlavěn že se dala jíst.

No pak jsme šly na oběd (velmi inteligentní, hned po vaření, že...), měla jsem jakési divné filé s broskví a šlehačkou (vypadalo to, jako by to někdo vytáh druhýmu ze žaludku).
Pak jsme si šly všechny společně odnýst kabele dom. Samozřejmě, ke mě se nikomu jít nechtělo, že, a tak jsem se jak debil jediná vláčela s kabelou --". Mno nic XD. Ale jak jsme šli k Lay-Chan, tak tam byli takový malý haranti co na Lett-Chan furt pořvávají "Paper". Jako anglicky papír. Jsou dementní. Ale halvní, já tam na ně zrovna řvu Urusai, a teď tam jde, no kdo asi, jasně že eSeS s kámošema! No snad to teda neslyšeli XD

TĚLÁK
Jo, máme pozdě tělák. Ve tři hodiny. Ale spoń ne jak kluci, kteří ho mají na sedmou ráno >:D. Zase jsme hráli ringo. Podařilo se mi párkrát ten kroužek chytit (zázrak?) ^^ .
No, jinak dneska doma nic moc. Ale já, jako správnej flegmatik se prostě musím jít v tom mrazu a větru jít pohoupat na houpajdě s mp4rkou v uších. No jo, tomu se říká demence ^^" . Samozřejmě jsewm pak vůbec necítila prsty, a strašně mě bolely (nevzala jsem si rukavice). Teď už jsem i naučená, dělala jsem si úkol do zemplu, jsme si měli vypracovat Japonsko ^_^ .

Takže se mějte, Yoota ! (to "yoota" ic neznamená, to já jen tak blbnu)

Takže jak to teda bude

19. února 2009 v 20:08 | Narumi /妨害/ |  Blog
Takže. Rozhodla jsem se, že trošku roztřídím rubričku Anime, a taky udělám rozcestníky, alespoň na určitá anime, kde budu dávat inf o postavách, epizodky, obrázky a AMVéčka. Jen, než s tím zítra začnu, prosím všechny návštěvníky, aby napsali co by tu chtěli. Vezmu jen ty návrhy, které se tu oběví víckrát než jen jednou nebo ty, které nikdo z vás nenavrhne ale já je sem budu chtít dát :D Tak doufám, že to chápete. Pod tenhle článek si pište, co byste tu teda chtěli

ŽÁDNÉ JINÉ KOMENTÁŘE SEM NEPIŠTE !!!

Miawoshi ^^

18. února 2009 v 20:17 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy
Konban wáá, promiňte, že píšu až teď :D
Toho divnýho nadpisu si nevšímejte, to já jsem zas měla co vymyslet ^^
Takže k dnešku...

Ráno jsem začala tím, že jsem potkala eSeSa u skříněk ^^ *happy*

Matika: Zeee, tak nudný předmět. Zase jsme počítali ty blbé divné zlomky, a zadala nám celekm dost lehký DÚ.
Rodinka: Nevím teda, jakto, že do rodinky spadá i téma "Postižení mezi námi", které byodle mě spíš pasovalo do občanky, ale jinak hodina docela v klííídu XD
Čeština: Psali jsme diktát na ty velké písmena. Podle všeho mám dvě chyby, doufám že to dá ještě na jedničku, pece jen, nebyl to úplně normální diktát na i/y .
Fyzika: Tu jsem si jako obvykle veeeelmi užila --" . Probírali jsme Zákon vzájemného působení sil (zákon akce a reakce). Ušatec mě tam začala otravovat, tak jsem pocítila nutkání ho trochu usadit:
"Chápeš to učivo?" zeptala jsem se
"Hmmm..(nějaké mrmlání)...nevím." na to on
-Teď jsem mu vlepila takovou facku néé-
"Tak tohle je akce." okomentovala jsem to a tím moje vyuková metoda skončila :D
Němčina: Psali jsme testíček na jídlo, pití a sloveso "chtít" . Doufám že to bude za jedna, ale mám zase dvě chyby, a to v časování slovesa.
Tělák: Když jsme šli do těláku, potkali jsme eSeSa, což mě velmi potěšilo (ironie¨), když jsem měla na sobě ty hrozný tepláky --" XD. Ale to neřeším, no, snad se mi na nohy nedívá (čti doufám že není tak perverzní aby se mi díval na nohy). Hráli jsme basket >.<" . No, né že by mě basket nebavil, ale hrát před bandou namachrovaných kluků, kteří na vás pořád něco pořvávají, vám hru dost znechutí. No nic.
Pak byl oběd (měla jsem těstoviny s gulášem), a pak jsem šla s M-Chan, L-Chan a zase L-Chan do knihovny. Já tam šla z toho důvodu, že jsem si potřebovala koupit novou průkazku čtenáře. Tu starou jsem totiž nějak ztratila ^^" . No, já si myslel aže to bude stát tak 40, Lay-Chan že 35 a ona stála 10 :DD.
Doma jsem ... nic moc nedělala dneska. Teď jsem už i vysprchovaná s umytou hlavou. Nedivte se, že tak brzo, já se obvyle sprchuju pozdějš, ale dneska se mi nějak chtělo.

No nic, mějte se, capartii ^^ au revoir !

Včerejšek a dnešek, aneb včera jsem to trošku zanedbala ^^"

17. února 2009 v 18:19 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy
Čágos amigos ^^ !
Včera jsem to nějak zanedbala, tka to malinko shrnu ....
No, nic moc se nedělo, první hodinu byla setkání. Ále já vám z toho setkání něco musím říct :D. No, my už seděly na lavičce, a teď kolem šel eSeS, a když prošel, já tak že "mňam". Neví někdo proč jsem to udělala XD ? To ze mě prostě jen tak vypadlo, naštěstí jsem to teda řekla aspoň potichu. V průběhu setkání jsem k němu taky zalétla pohledem zachytila ho, jak se směje, nyaa! ^^ To bylo ták kawaii. No, a v zemáku jsem probírali Japonsko! ^^ Konečně! Jsem se docela hlásila, teda vzhledem k tomu že v zemáku se většinou flákám. No už dost o pondělku. Jdeme na dnešek, ok ? ^^

~PŘÍROĎÁK - Zapisovala známky z hlodavků, mam trojku T.T kvůli blbému bobrovi
~ANGLIČTINA - Byla nějaká naježená, trošku víc než obvykle. Četli jsme ten stupidní komix. Normálka. Minulou hodinu jsem zjistila že v angličtině nebudu mít za celý rok co dělat protože rozumím v klidu i textu z předposlední stránky učebnice. Ne, počkat - nebudu mít co dělat DVA ROKY ! Tahle učebka se totiž bere dva roku, je tam hodně učiva nebo co.
~ČEŠTINA - Jako obvykle děsná nuda. Opakovali jsme velká písmena na zítřejší diktát.
~MATIKA - Zeeee. No, opakovali jsme zase zlomky a závorky. Začal jsem Matematický poměr, úplně lehký, zatím :D
~NĚMČINA - Ukecali jsme ho, abysme nepsali test. Asi třičtvrtě odiny jsem strávila opisováním slovíček z Anetina slovníku, potřebovala jsem se to naučit.
~HUDEBKA - X_x, bže toto je tak nudná hodina. Erik tam vyhazoval tvarovací míček do vzduchu. Dvakrát se mu přilepil na strop a sundával ho mapou evropy.

No pak už teda chviůku aspoň pauza. Byly jsme na obědě, a když jsme vyšly před školu, potkali jsme Petra K., Petra Š. a Renka, začai se tma s nama koulovat. Pak jsme šli doprovodit holky. Cestou jsme potkali Žáňu a Vokáča. Kona-Chan s nima už nebyla. Vokáč se tam s náma chvilku kouloval, a pak na něho Lett-Chan hodila takovou obrovskou gulu, a on pak že: "Ááá já to mám až v prdeli" :DD No lol. Pak nám Mat-Chan velkoryse dala mentosky, a Vokáč nám dal žvejky :D.
No pak konec volna, museli jsme s Luckou a Lay-Chan do sboru. Uff, nůďo průďo :D Ani nekomentuju. Nuha, mamka se mě zatím nezeptala, co bylo ve škole, což je úúspěch. Doufám že se ani nezeptá, nechci aby zas měla kvůli té trojce kecy --" . Možná sem dneska ještě něco hodím, no uvidíme. Jsem nějaká celá uunavená ^.^´

♥♥♥


Moje první shonen-ai povídka ^_^

16. února 2009 v 17:50 | Narumi /妨害/ |  Příběhy
Jak už nadpis vypovídá, je to první sh-ai povídka, co píšu, takže si od toho moc neslibujte, ok ? XD No, dofám že se vám i přestu bude líbit, prosím, pište upřímné názory do komentářů, kritiku vřele vítám ^.< (povídka pod perexem)

Honto ni Kawaii Naruto Cosplay, ~nya !

15. února 2009 v 20:29 | Narumi /妨害/ |  Anime obrázky
~wuááááh! Tohle už ani nevím kde jsem vyhrabala, ale najednou jsem to našla v počítači a spustil se mi okamžitý mega nosebleed ^_^ tak tenhle cosplayík je supérní, ne, není, on je víc než to ^o^ dávám ho pod perex, aby ho nemohl vidět každej lenoch ktrý se nenamáhá kliknou na celej článek XD ! Ten cosplay je super, a co teprv ten kluk *doufá že je to kluk XD* ! Ten je ještě víc kawaii, ale ..... ehe, ehe, no, to už odbočuju, takže ten obrázek ^p^ /← smajlík co slintá/

Kapitola 1.

15. února 2009 v 16:56 | Narumi /妨害/ |  Povídka × Pobyt v Anglii

NOVÉ POSTAVY

15. února 2009 v 14:12 | Narumi /妨害/ |  Povídka × Pobyt v Anglii
Takže, původně jsem řekla že postavy se oběví pdo recenzí, ale nakonec jsem se rozhodla udělt samostatný článeček. Takže všechny postavy naleznete pdo perexem

Takže ještě jednoho človíčka do povídky

15. února 2009 v 10:47 | Narumi /妨害/ |  Blog
Prosííím, nemohl by se ještě někdo přihlásit do povídky Tadýýýýk ? Byla bych moc ráda, protože dnesak bych sem už chtěla hodit první dílek, ~nya ! Kdyby se nikdo nepřihlásil asi začnu jen se čtyřma no, ikdyž fakt bych raději s pěti. No nic, tak se prosím ještě nekdo přihlašt, nya ! ^^

¨Dneska se ještě ozvu >.^

*sniff* XD

14. února 2009 v 21:53 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy

Ahoj zlatíčka ^^ ! No, toho velice inteligentního nadpisu si nevšímejte, nic lepšího mě nenapadlo XD . Dneska dojeli rodiče z Turecka, kde se učili golf, a něco mi přivezli, ale nebudu to tady vytahovat, protože se jednoduše nechci ničím chlubit /ne že by to bylo něco co by si každý z vás nemohl koupit/ . Mohli jste si všimnout že jsem hrozně rychle zase změnila lay. No, ten s těma kámoškama se mi líbil, byl pěkný ale působil na mě takovým ... hm, roztaženým dojmem, trošku jsem se totiž netrefila do rozměrů menu XD . Tenhle je mnohem víc podle mého vkusu, jsem s ním naprosto spokojená. Himence jsem už nastavila ten lay, a zkontroluju jestli u layů na přání nepřibyla nějaká obědnávka /dost pochybuju/. Jinak dneska jsem se jen tak válela doma, stavila se tu sestřenka a hrály jsme hry a tak, ale to až spíš k večeru. Normálně, my hrály takovej chat, jako tam si vytvoříte postavičku a pak s ní chodíte a mluvíte s ldima /semtam se najdou i nějací češi ^^/. A my tam narazily na takovýho kluka, se jménem KAMIL, a my že to je určitě čech, byl to teda polák ale o to nejde. Prostě on byl nějakej retardovanej a my si s ním už nechtěly psát, a tak jsme mu utíkaly a on furt za nama né XD. No pak jsme to jako už ukončily. Nebo ještě předtím jsme narazily na jednoho čecha Martina, a ten s nama kecal jako normálně, ale pak tam došel jakejsi ABS, a ten si stoupl přede mě a začal tam do mě osi valit anglicky, že prej jestli nechcu být jeho holka, a že moje postavička je hezká /to byla asi ironie XDD/. A ten Martin tak napsal že: "At tě necha", jako asi aby mi dal už pokoj, ale pak tam ten ABS furt byl, a ten Martin zas: "ABS vypal" XDD Lol no taky retard ^o^ . Dneska ještě přidám asi jeden článek, podle toho jak se mi bude chtít, dělala jsem totiž dneska colorizaci a retuš do minichall a avatar do VGS, tak jsem taková nějaká už z toho počítače ... no nevím. Ještě taky půjdu za našima na penzion, a dám si uzené /nyaaaaaa!/ XD. Teda možná. Selhala nám tam totiž lednička. Mno nic, mějte se tu, ~nya !

~nyaaaa ! *slyšíte ten výkřik?*

13. února 2009 v 13:13 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy
Mite Mitéééé ! ^_^ Máte mě zase tu, připravená psát každý den hrooozně moc článku, nya (toho nya se nelekejte, jsem na tom závislá <3) ! Tažééé, k lyžáku:
No, můžu říéct že jsem si od toho slibovala víc, ale i tak, nebylo to nejhorší. Začnu teda od pokojů: Byly úzké a trošku delší, my měly pokoj s balkónem, na balkon byl ale odepřen přístup. Měla jsem jako jediná postel nahoře, a nemohu tvrdit, že by mě to nějak moc těšilo XD. K pokojům se mi toho moc říkat nechce, takže, ten koupelny. No, byly samozřejmě oddělené, kluci a holky. Byly tam jen tři záchody a čtyři sprchy. Nebyla to teda žádná špína, ale na to kolik nás tam bylo, jsme si v těch sprchách musely počkat, až bude řqada na nás. Navíc jsme tam byli i s Lanžotem /ehé, píše se to tak že ? ^^^" - Lanžot je město/, takže když jste se konečně dostali do sprchy, netekla teplá voda. No ale už bych teda vybavení té chaty raději opustila. V pátek jsme vybalovali a tak, prostě normálka. V sobotu jsme šli na svah. No, oni to ten první den rozdělili jen na dvě družstva, to jsm,e byla v tom slabším. Jinak ten den jsme jen jezdili na konci černé sjezdovky, kde to bylo poměrně mírné. Zkoušeli jsme pluh a ostatní pak jeli i na normální svah, ale já ne, udělalo se mi špatně. Jinak, když jsme dojeli na parkoviště, museli jsme si dát lyže na ramena a kabelu s lyžákama a helmou nést v ruce, popř. na zádech do kilometrového kopce X.x . No nevyjadřuju se, hrůza. Huh, ale večer to bylo supér. Jsme totiž měli jako organizovaný volno, a hráli jsme různý dobrý hry, třeba lidské člověče nezlob se nebo takovou hru s kartou, že ji člověk musel nasát a pak jako předat jinýmu, a kdyby tam ta tenká karta nebyla, teoreticky by jsme si všichni dávali pusu XD. No ale pak jsme se s holkama přihlásily na takovou hru, že kdo udělá delší provaz z oblečení. Byly dvě skupiny, kluci a holky, a aby jsme to měli dost dlouhé, museli jsme si skoro všechno vyslíct XD ! Jako ředitel nás tam natáčí -_-" XD . No v sobotu to byla nuda, protože mi zase bylo špatně a tak jsem zůstala na pokoji, ostatní šli na bazén, protože pršelo. Pak pondělí, to už jsme byli ve třech družstvech, skončila jsem v druhém. V pondělí mě to tam dost bavilo, jezdili jsme takovou fájn modrou. No v úterý tam dost sněžilo, jsme chvilku seděli na lanovce a už jsme byli zasněžení jak něco. A v úterý nás taky dost natáčel, a se mnou a Dádou dokonče natočil krátkej rozhovor na lanovce, protože jsme jeli s ním a malou Maruškou. Ve středu jsem zase zůstala na pokoji, bomba mno -.-" . Jinak ve středu jsme se taky dívali na ty videa a tak, to bylo fajn. A ve čtvrtek byly závody, jenže já, jak jinak, byla na pokoji T.T . Takže jsem z toho lyžáku moc neměla, ale aspoň teda ty večerní hry byly fajn.
Na DVDčku taky budu, tak co. Sice jsem si chtěla sjet závod, ale nevyšlo mi to.
Bylo to teda jako blbý že jsem nemohla na svah, fakt, ale ve čtvrtek večer s náma se všema dělal Igor /syn jednoho učitele/ interview, jsme tam mluvily o tom co se nám líbilo a tak podobně, já tam ke konci mlela už strašný ptákoviny.
A pak bylo vyhlášení těch závodů, a pak diskoška, na té jsem moc nebyla, abych nebyla ještě víc nemocná. Pak ke konci jsem tam teda byla, několik párů tam tancovalo ploužák, já si zatančila jen s Evou. Pozval mě teda taky Mirek, ale mě se s klukem nějak nechtělo XD. Ve čtvrtek jsme taky měli večerku až v jedenáct, o hodinu posunutou. A v pátek vládl všeobecný zmatek /rýmuje se to XD/. To bylo ještě poslední dobalování, uklízení pokojů, vyslékání postelí a podobně. Na cestě domů jsem seděla s Jii-Chan, protože Lay-Chan nechtěla bejt nemocná a sedla sis Konou-Chan. A pak jsme jeli přes Sedlec a dělali jsme si takovou srandu že je to sídlo vlády /Lett-Chan, neber si to osobně XD/, a že jsou tam mrakodrapy a tak, a já tam chytla záchvat, protože tam zrovna byly takový rozpadlý baráky, a Jarek že: "Vidíte ty vily ? To je milionářská čtvrť!" To už jsem se jako začala tak nějak chechtat, ale on tam pak byl traktor a Jarek zas že: "To je úplné ferrari ten traktor" XDDDD A to už jsem fakt nevidržela a začala jsem se nekontrolovatelně smát.

No, hele, já už tenhle článek ukončím. Řeknu jen to, že možná ještě dneska změním lay, ale nevím to jistě. Takže se tu prozatím mějte srdíčka moje ♥

Sayonara, nya !

Pixelky

12. února 2009 v 8:00 | Narumi /妨害/ |  Odpaďák
PŘEDNASTAVENO
Tu máte nějaký pixelky do článků, takovej mix, ale všechny růžové ^^ kopčit jen se zdrojem


biggrin-2.gif image by Enidtadiamant:maslicka:!616!lol.gif lol image by EnidtaCoração ocupado


doufám že se líbily, ~nya !

~nebrat tenhle článek vážně

11. února 2009 v 9:23 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy
Ajoj ^^ no tak, jen krátce. Jak víte, jsem na lyžáku takže tohle je přednastavený článek. Psala jsem ho den před odjezdem na lyžák ^^ . No, teď asi právě něco dělám /jak by taky ne, že/ a doufám, že vám nechybí mé extradlouhé výkecy XD A taky doufám že píšete komenty ^_^ . Nop, za pár dní už se vám vrátím, takže už chystejte oslavu mého návratu XD. Ta´ky tu pak můžete čekat první dílek Pobytu v Anglii a samozřejmě strašně dlouhý výkec ohledně lyžáku ^_^ tak já se zas loučím, papáááá ♥

Tegomass - Ai Ai Gasa ^_^

10. února 2009 v 11:45 | Narumi /妨害/ |  NewSíci
PŘEDNASTAVENO

Kawaii songííí ^o^

Hello Kitty - různý věcičky

9. února 2009 v 18:09 | Narumi /妨害/ |  Odpaďák
PŘEDNASTAVENO

Mám tu pro vás další přednastavený článok ^o^ užijte si pictyDva obrázky RyuzakixRaito

9. února 2009 v 15:57 | Narumi /妨害/ |  Anime obrázky
PŘEDNASTAVENO
WUah ^_^ jsem tak surfovala a narazila jsem na tyhle dva nádhrné pictošky ^^


Recenze povídky Pobyt v Anglii + možnost přihlášení

8. února 2009 v 12:30 | Narumi /妨害/ |  Povídka × Pobyt v Anglii
PŘEDNASTAVENO
Budu psát novou povídku, namísto The Mystery House. Samozřejmě se k TMH později vrátím, ale příjde mi na nic mít tu jen Sing a Song. No nic, tak dem na tu recenzi:

Povídka začíná tím, že učitelé Kakashi, Asuma /ještě žije XD/, Kurenai a Gai se domluví a pošlou své studenty na letní jazykový kurz do Anglie /kam jezdím i já XD/, konkrétně do školy Hayleybury College blízko městečka Hertfort /tam sem byla minulý rok, tenhle jedu do Cobhamu XD/. V téhle povídce však Naruto a spol. nejsou žádní ninjové, nýbrž úplně normální puberťáci studující v jedné škole. Během jejich pobytu se stane hodně věcí, dobrých i zlých, myslím že se rozhodně máte na co těšit ^^ .

A tady je možnost přihlášení do povídky:

Jméno a Příjmení:
Věk /nejlépe kolem 12/13 /:
Kámoši:
Nepřátelé:
Láska:
Podoba:
Něco o tobě:
Zapoměla jsem na něco? :
Já v tý povídce budu taky ^^

MAXIMUM JE PĚT LIDÍ !!


Postavy se později oběví pod tímto článkem

Kontakty na mě

7. února 2009 v 19:15 | Narumi /妨害/ |  Odpaďák
PŘEDNASTAVENO

Dávám vám sem nějaký kontakty, kdyby jste po mě něco chtěli ... no nic, tak tady:

ICQ: 412234795
Another website: www.bubbly-princesse.blog.cz
E-mail: Ani-Chan.Aniyushi@seznam.cz


Sexy Byakuya ^^

7. února 2009 v 17:02 | Narumi /妨害/ |  Anime obrázky
PŘEDNASTAVENO

Já teda Byakuyu nemusím, ale tady je opravdu meganisticky sexistický ^_^ nuhaha, doufám že se vám bude líbit stejně jako se líbí mě*nosebleeding* No, není tady plejbojskéééj ? ^_^

Tak se s váma loučím ^_^

6. února 2009 v 9:32 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy
Ohayo !
Takžéé, mě nezbývá než se s vámi rozloučit, protože už mi dnes asi na PC čas nevýjde. V jednu totiž už musíme být před školou, a já ještě nemám úplně zbaleno ^_^ . Kdyby někdo nevěděl - jedu na lyžák *o* . Poprosila bych SB aby si mě nesmazaly, protože doufám chápete že se na PC nedostanu. Budou tu přednastavené článečky od 7.2 do 12.2, 13. se totiž už vracím. Doufám, že k nim budete písat komenty a že si ten týden užijete tak jako já ^^ ! Pak vám sem napíšu jaké to tam bylo a taký ty věci XD. Dál nějak nevím co napsat, takže už asi skončím. Jen že včera byla ve škole taková trochu nuda, až na matiku jak sme vyplňovali na PCčkách ty dotazníky a my s holkama jsme si tam rozdělovaly taký role XDD. Tělák nám odpadl a pracovky měli kluci, takže jsme měli jen čtyři hodiny ^o^ . Mno, takže já už nějak nevím co bych řekla, snad jen, ještě jednou vám přeju ať se tu máte pěkně a já teda frčím XD.

Sayonara za týden ^o^


Layout for Hime-Chan

5. února 2009 v 19:03 | Narumi /妨害/ |  Hotové layouty

No, prostě další layoutek pro Hime-Cháán ^^


Takže, jestli ho budeš chtít nastavit tak mi napiš heslo na mail: Ani-Chan.Aniyushi@seznam.cz
a já ti ho nastavím ^.^

Oprava URL layoutku pro Sui

5. února 2009 v 18:36 | Narumi /妨害/ |  Odpaďák
Tady to máš:


pro jistotu i odkaz - Tu

Úplněk

5. února 2009 v 13:35 | Narumi /妨害/ |  Příběhy


Taže, sepsala jsem tuhle jednorázovečku, je malinko delší, ale aspoň si počtete ^^ jo, je pod peráčem, aby jste se nelekli XD

Žvýkačková posedlost

4. února 2009 v 20:54 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy

Konban! /zkratka Konbanwa XD/
Takže dneska jako fájn den ^^ . První hodina matika, hahá, půlka hodiny v *píp XD*, protože nám říkala něco o těch dotazníkách Mapa školy, co máme dát rodičům a že je budem zítra vyplňovat na počítačích. Bla bla. No, pak druhá hodina rodinka. Jsme si říkali o Infekčních chorobách atd., a pak jsme šli nahoru do počítačovky na Evinu prezentaci o křesťaství. Třetí hodina čeština. Sem si tam jako v hodina dopisovala DÚ XD .... Ušatec to na mě chtěl kecnout, ale nekecl, srabík jeden. No ale naštěstí, že sedím s takový zabedněncem. Čtvrtá hodina fyzika. Jsme psali ten velkej test na sílu, mám TROJKU ! Jupíííí ! XDDD Se asi divíte, proč se raduju za trojku, ale ona nebyla žádná jednička, a myslím že jen jedna dvojka, takže vlastně to u mě dopadlo docela dobře ^_^ . A taky věřím, že si to opravím. Hej sem z toho měla takovou radost že jsem tam začala bouchat pěstěma do prázdna, víte jak to myslím, doufám XD. A pak jsem se tam posmívala Ušatcovi, že z toho testu bude mít pětku, a Erik se Štockmannem na mě začali pokřikovat, že ho balím -_-"""" . Klidně se vám tu upřímně přiznám, že to není pravda, a jestli mi nevěříte tak víte jak si máte vlézt XD. A pak cosi Erik začal mlet zas o Tréškovi /nyááááá ^^/, a cosi že balím jeho, a pak řekl úplnou kravinu že: "No aspoň bude Tréša bohatý" -_-" Zeeee. No, pak němčina XD. Jsme tam všichni vzorně přednesli /německy/ že nechcem psát test, a nepsali jsme ho ^_^ . Budem ho psát až po lyžáku. Jo to mi připomíná, o velký jsme měli v kulturce sraz ohledně lyýáku, no takový prostě ty věci co se týče osobního volna atd. mno. No ale nic, vracíme se k němině. No, prostě jsme si tam tak povídali a dělali blbosti, a on že: "Já si na vás vždycky vykřičím hlasivky a pak nemůžu číst pohádku" XDDDD . Ne aby jste to špatně pochopili, on má malou dcerku, který čte pohádky ^^ .
No po němčině tělák. Jsme ani necivičili. Šli jsme do třídy a vykládal nám tam ještě o lyžáku.
No pak jsme šli domů. Pak, až jsem šla jen já, Lett-Chan a Lay-Chan, tak ta projelo takové ferrari
/gomen, nevím jak se to přesně píše/ ! No, pak si ho Lettuce-Chan samozřejmě vyfotila žééé XD
No, pak jako jsme jeli s mamkou do Břeclavi k Tesku, tam máme totiž různý obchody. Nakupovali
jsme zbytek věcí na lyžák. Koupila jsem si:
-1 lyžařské rukavice
-1 takovou věc na krk, aby mi na něj natáhlo
-1 termolegíny pod oteplováky
-sprchový gel
-balzám na vlasy
-kartáček na zuby
-zubní pastu /trošku dětskou, ale bylo tam 6+, žádný maximální věk XD/
-žvýkačky
-přísně tajnou věc
-skořicovo-čokoládovou tyčinku
-úplně awwesome pyžámko <3

Trošku víc věcí mnoo XD. Ale lepší více než méně, že ? Zas jako většinu věcí na ten lyžák fakt potřebuju. Jo, víte, jak říká moje máma mojí mp4ce ? Zpívátko XDDDDDD
No dobře dobře, už končím ^^ . Já nechápu jak někdo může na blog nedávat svoje kecy. Já tady mám těch keců nejvíc ze všeho XD

Dotaz

4. února 2009 v 20:22 | Narumi /妨害/ |  Blog
No, mám na vás takovej dotaz. Co kdybych sem začala závad epizody z nějakých anime ? Já jako že to teď dělá docela dost blogů, tak se ptám jestli by jste to tady taky chtěli. Zajímá mě totiž, co si o tom vy myslíte, nestojím o to abych ty epizody sem začala dávat a pak se na ně nikdo nedíval, jo ? Takže do komentů prosím ppravdě, jesti by jste je tu chtěli a jestli by jste s e na ně dívali. Samozřejmě záleží také na vašem vkusu ohledně anime, tudíž to nemůžete moc posoudit. No, tak asi bch sem dala Elfen Lied /má málo epizod XD/ a MOŽNÁ pak i Bleach, ale ten má epizod zase přes 200, takže by to bylo na dýl. Kdyžtak do komentů ještě připiště jaké animwe by jste tu chtěli mít, popřípadě kde sehnat epizody. Takže to je ode mě prot tento článek vše. Prosím, tady pod ten článek piště JEN KOMENTÁŘE TÝKAJÍCÍ SE TOHOTO DOTAZU!

Dalamánkománie ^_^

3. února 2009 v 16:55 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy

Zdar hitleři! ^^ Tak dneska dost dobrý den. Mnop, první hodinu byl příroˇdák, jsme brali letouny a hmyzožravce, takže jako fájn. Druhá hodina anglina ...hm, se celkem dala, sice trochu nuda, jsme jen dělali pracovní listy, kdežto ti slabší se tam ještě učili budoucí čas. Nechápu, co na tom nechápou. Vždyť se tam jen přidá "will" nebo "won´t", podle toho jestli jde o klad nebo zápor. A otázky jsou taky poměrně jednoduché. No nic. Pak byl sloh, jsme probírali chrakteristiku, nuda. Pak byla matika, nám říkala co jsme dostali z prověrky. Mám 2, už po třetí. XD Toto pololetí žádná trojka, ale zatím v matice samí dvojky ! A tuhle dvojku jsem dostala jenom proto, že jsem dva příklady nestihla vypočítat T.T . Pak jsme brali závorky, jáj, to vám řeknu, se mi ty příklůady vůbec nechtěly počítat. To je takové : (4-12) - (-3 + 2) . (-6 . 2) + (7-15) : (-5 + 7) =
X.x . Jako tohle se ještě celkem dalo, ale pak ty hranaté závorky a v nich ještě kulatý závorky ... no, jako složitý. Pak němina ^o^ . Nás tam jako osmačky pozorovaly z toho srázu vedle školy -.-" . No, dostala jsem jedničku za slovíčka, a já tam na konci hodiny vzadu udělala takový kung-fu tanec, a teď jako Žaneta se začala řehtat, a učitel se na mě tak díval XDDD. No, pak jsme šli na hudebku, a potkaly jsme eSeSa, a my z Dádou sme se obě tak jako uchechtly XD. Mno pak jako hudebka, sem tam Lukášovi nějak omylem řkla co je urusai a on to pak furt opakoval, jako na mě, tak jsem ho musela dokopat. Taky jsem zjistila, že Štockmann, co sedí přede mnou se kouká na Death Note ^_^ . A taky ví, že japonci maj dvě abecedy. No, pak byl jako oběd, no radši ani nemluvím XDDD. Chm, ale to není všechno, na co jsem to zapoměla ? Kurňafix .... no já si spomenu, snad. Prostě jsme pak šly do knihovny, a pak do večerky, kde jsem si
koupila melounové žvejky /když to tu tak vzpomínám, počkejte, jednu si dám...mňam, už ji žvejkám XD/. Pak sme čekaly na sbor /pěvecký sbor, abyste si něco nedomýšleli/. No ve sboru jako vždycky nůůůďos největšos XD . Ale volala mi Aneta že abych jí zanesla sešity, a já si poslechla starou hlasovku že ji nikdo nechce na pokoji atd., a tak sem běžela za Evou, že se jí zeptám jestli ji tam nechce, a já debil, jak tak běžím, šlápnu na smeták a ten mě samozřejmě bouchne do obličeje ! No jako z grotesky --" . Mno, já mám ale pořád dojem, že sem na něco zapoměla.....
No, jen jsem si teď vzpoměla, k nadpisu - dneska jsem měla na sváču dva dalamánky /víte doufám, co je dalamánek ?/ a odpoledne jsem si ve večerce koupila další dva ^^ . MÍÍÍÍLUJU dalamánky ! Jo a včera se u nás seřizovaly lyže, abysme je měly v pořádku, jsem je měla na podceněném vypínacím bodě, jinak nic. Už v pátek vám odjedu...no, to bude sranda, když vás tu chvilku nebudu mordovat svýma sáhodlouhýma výkecama cooo ? ^^
No ale já už fakt končím. Ještě sem dneska hodím jednorázovku a možná nový layout.

SayoSayo

Chudinky nožičky T.T XD

1. února 2009 v 21:17 | Narumi /妨害/ |  Moe denní kecy
Konbanwa !
Tak co ste dneska robkali ? My vstávali někdy v sedm a jeli do Rakouksa lyžovat, vrátili jsme se až kolem sedmé XD. Já sem si to totiž chtěla ještě před lyžákem prozkoušet, abych na těch rozdělovačkách nebyla jak pakoš co furt padá ^^" . Ale náhodou, už ze začátku jsem se celkem chytla. Nějaký pády byly, samozřejmě. Mno, a nebylo jich málo, ale zase si nemyslete že padám na každým metru, vždycky max. jednou za sjezd. Konečně jsem se docela naučila jezdit tak abych celou sjezdovku neplužila a k tomu ještě nedělala ty obloučky. Plužím jen občas, jinak mám lyže normálně rovně a dělám větší obloučky. S těma obloučkama jsem to dokonce i párkrát přehnala a zastavila se XD. Jednou mě na svahu chytla křeč, mno to si nepřejte zažít ^^ . Netrénovala jsem sice s hůlkama, ale myslím že to s niam tak těžký nebude, spíš možná lehčí. Bylo tak hrozně moc slováků, a i nějací maďaři. Nejvíc tam bylo ale rakušáků, sámo. A čechů tam bylo docela málo.....
No, jako cesta zoátky XD Upe nejvíc, sme tak dělaly se sestřenkou takový krávoviny :P . Ona mi vykládala o filmu "Super náhradník", a řeknu vám, ten film chci vidět ^^ . Tam je taková scénka, kdy taková bondýnka /sestřenka to měla natočené na mobilu/ dojde za tou hlavní hrdinkou a řžekne: Vyřiď svýmu bráchovi, že má štěstí že semnou chodí, a ať mi zavolá jestli ho chce mít dál. A ta druhá řekne: Jasně, ale má tvý číslo? 0800Pizda ? XDDDDD A nebo ještě ta hlavní hrdinka, to už mi sestřenka jen vykládala, že ta hlacvní hrdinka se tak povzbuzovala a že: To zvládnu, jsem přece borec. A jsem pořádnej řízek a šílenej boichač. XDDDD To s tím řízkem mě dostalo! No a takový blbosti jiný jsme tam dělaly ... prostě sranda. Mno, trošku jsem se rozepsala´, takže to už useknu.

Bajbáj XD