Leden 2009

Japonsko

31. ledna 2009 v 19:13 | Narumi /妨害/ |  Odpaďák
Taže, rozhodla jsem se dát vám sem něco o japonsku, přestože většina o něm ví víc než dost :D Mám to z Wiki, ale pokud to budete chtít kopírovat, tak uveřejnit že to máte ode mě, přece jen, já si dávám tu práci že si to vyhledám a okopíruju ! XD

JAPONSKO:
Japonsko (japonsky: zvuk 日本国, Nihonkoku/Nipponkoku) je ostrovní stát ve východní Asii. Na západě ho Korejský průliv odděluje od pobřeží Koreje, Japonské moře ho odděluje od Severní Koreje a Ruska. Japonské ostrovy Rjúkjú z východu ohraničují Východočínské moře a na jihu sahají až k Tchaj-wanu.
Jméno Japonska doslova znamená Země vycházejícího slunce: 日 (ni, slunce) 本 (hon, původ) 国 (koku, země). Čínsky se tytéž znaky čtou Ž'-pen-kuo, odtud zřejmě pocházejí názvy v evropských jazycích (francouzské Japon [žapon], anglické Japan [džepn]).
Symbolem Japonska je sopka Fudžijama (Fudžisan).

Layout for Sui Nami

31. ledna 2009 v 14:10 | Narumi Retsu |  Hotové layouty
Takžé, konečně em dávám ten layoutek pro Sui. Suinko, kdyby se ti nelíbil, tak to klidně řekni, protože já osobně si myslím že se mi vůbec nepovedl. Takže se neboj napsat.

Náhled:
Takže, jestli ho budeš chtít nastavit tak mi napiš heslo na mail: Ani-Chan.Aniyushi@seznam.cz
a já ti ho nastavím ^.^

o 100Kč bohatšííí ^_^

30. ledna 2009 v 17:59 | Narumi Retsu |  Moe denní kecy

Konbanwa !
Mno, zjistila jsem hroznou skutečnost, a to, že jsem asi ze všech svých SB nejtupější baka -_-" . Vy máte všichni jen jedničky a dvojky T^T. Jak už jsem říkala, s tím tady asi praštím, protože si o mě stejně většina bude myslet že jsem nějaký idiot a přestanou ke mě chodit -_-" . To, jsem sem nejbakovatější baka nepopírám. No nic. Dnesak jsem den zahájily s mamkou návštěvou alergologie. Ten doktor je strašnej úchyl, já si tam vždycky musím vyhrnovat tričko XD. No, pak jsme se stavily s mamkou v Asijském bistru a vzala jsem si baštu ^~^ . Jo, čtvrtý díl Demon Diary už je přečtenej :D. T^T to je tak strašně nefér, Raenek se nechal očarovat jakousi stupidní knihou a je z něho ohavně nehloupočký, neslaďoučký a neroztomiloučký idiot! Sice se chová jako pravý Pán Démonů, ale já ho takovýho nechciiii T^T /haha, Hime-Chan, em ti pěkně překazila překvapení z knihy >:D/ ! No, později jsem byla zanést Anetě sešity, se mi tam jako vůbec nechtělo. Pak jsme s mamkou třídily věci, co dáme nějakým děckám a co dáme do sběru a co si ještě nechám. Mno, sem si strašně moc chtěla nechat takovou hrozně infantilní noční košili s medvídkem co spí na obláčku ^_^ . Mňám, už se těším co si dám k večeři. A normálěn, já se dneska musela říct něco fakt irelevantního, mamka je celej den jakási podrážděná. Doufám že to není nakažlivé. Chtěla jsem si teď vytvořit jednu ovci, ale za chvíli půjdu mámě oznámit že je čas krmení dravé zvěře :D. MOŽNÁ vám sem dám zítra moje vízo, ale mno nevím nevím. Si fakt budete myslet že jsem hrozně neinteligentní a negramotný tvor co nic neumí -.-""" ! No, radši končím, než bych řekla něco čeho bych itovala.
Tak papa

PS: Myslíte si, že mám neprogresívní názory ? -.-"
PPS: Ježiš, jsem to ale hrozná BAKA, já se vůbec nedostala k názvu článku ... no, to je proto že mi babička dala 100kč za ty jedničky na vízu /mno, pořád jich bylo víc než těch horších známek :D/

Ovečky ^^

30. ledna 2009 v 15:46 | Narumi Retsu |  Anime obrázky
Takže, rozhodla jsem se, že vyfotím pár screenů mích oveček, a dám je sem. NEJSOU to žádné fotomontáže, to máte takový soubor a podle toho kolikrát na něj kliknete, tak tolik máte na ploše ovcí :D. Dobrý, co ? ^.^ no, přejdem k těm obrázkům.

"Neví někdo, jak se řekne anglicky vysvědčení?" - "Podle toho, jak se řekne pohřební list"

29. ledna 2009 v 21:31 | Narumi Retsu |  Moe denní kecy
Čau šprti! Tak jaký bylo vízo ? Já to tady radši zveřejňovat nebudu, protože vy nikdo nemáte takový vízo jako já, jako tak ... špatný :D. A mysleli byste si, že jsem úplně blbá /pokud si to nemyslíte už teď - což je asi případ většiny XD/. No, řeknu jen, že samý jedničky tam nejsou XD. Do toho mám tedy daleko. A vyznamenání to taky není T_T což mě dost mrzí. Ale já vím že si to opravím, no, ikdyž jsme dnesak psali test z fyziky a zas jsem ho docela zvrtala, Mám jednu stranu celou vyplněnou a na druhé mám jedno cvičení a pak jednu odpověď u jiného cvičení. -.-" Doufám teda že to bude aspoň na trojku. Mamka mě zas přizabije. V angličtině se ptala jestli nevíme jak se řekne vysvědčení (viz název článku), a Radek že podle toho jak se řekne pohřební listina XD. Jeden šprt od nás ze třídy má samé jedničky T.T já cu taky. Učitelka měla úplně stejný vízo jak já, když byla v sedmičce prý. Sui, promiń že jsem sem ještě nedala ten tvůj layoutek. Mě se ale poslední dobou táák nechce XD ! Twe teď už vůbec nevím co sme dělali v dějáku .. jo zapisovali ty známky. No, mám dvojku a trojku. Si opravím. A na matiku sme měli supla, ředitela, nám vykládal cosi o lyžáku, já ještě nemám zaplacených těch 800 na vleky :D. To dám v pondělí. A pak bylo jako vízo mno XD. Sem samozřejmě jak jinak ne ZAKOPLA o vlastní kabelu, když jsem si pro něj šla -_-" no, gramlavec. Na obědě si eSeS sedl s těma jeho spolužačkama, s těma co maj furt nějaký narážky. Jen sem zaslechla že eSeS místo iPhone řekl "MyPhone" XD. A ve frontě sem stála za Vránou, a ono bylo kuře, sem se upe musela držet abych mu neřekla: "To budeš jíst příbuzné?" a on pak že "Nenašla byste tam nějaký křídlo?" XD Chápete, Vrána a chce křídlo XD Sem se jako musela aspoń uchechtnout. No a pak sme šly s holkama domů. Jo, u nás už je zase sníh ^_^. A jak sme se rozdělily s Mat-Chan a Lettuce-Chan vyzvedli rodiče a Šárka mi asi za tři minuty - ani ne - volá, a že: "Vy ste haksny /kdo neví - haksna je noha, tak trošku jinak/, vy mi to neberete!" a pak tam říkala cosi o haksnách a že prej mám Lett-Chan vyřídit, že je haksna - tak pokud si to čteš, seš haksna! XD A já jí za to řekla, že "Je nadržená ovce" a ona, že ne jak ty na ploše /Hime-Chan vííí :D/. Pak sme jeli se známíma do kina, a vynutila jsem si čtvrtý dílek Deníku Pána Démonů a takový tričko /už vidím Mat-Chan jak říká že ta holka na něm je emo XD/. No, trošku se nám to protáhlo tak sme se vrátili až po osmé XD Twe jako sme tam byli osm hodin. -_-""" JÁ se z těch svých článku jednou poseru. Už zase je to tady na pět minut čtení ^_^" tak já raději končím. Článku nazdar ! XD

-_-" No coment

28. ledna 2009 v 16:18 | Narumi Retsu |  Moe denní kecy
Čaf caparti! No, dneska den docela nanic. Začnu od toho, že sem v matice dostala dvojku jenom kvůli tomu, že neumím dělit jednou ^^". Tak byo cosi -76 000 : 0 a já napsala -1, místo -76 000 ! T_T já tam dyck yněco poseru. No, pak zapisovala ty známky z pololetky z češtiny. Už jsem tu asi psala, že mám 2,2. První dvojka z písemky a druhá z diktátu. Ale jako dost přísně to bodovala, protože mě chyběli 3,5 bodů a mám hned dvojku,a diktátu jsem měla jen dvě chyby, z toho jedna byla čárka ve větě, jako tohle: , XD. Ale ve fyzice jsem dostala první jedničku za skládání sil, zítra píšem test na sílu obecně. A pak jako sme měli jít na tu laťku. No, bezva, všechny vystresované že. A když jsme přišly na řadu, tak sem si všimla že tam sedí Foukal -.-" . No, samozdřejmě to dopadlo tak, že jsem VYPADLA hned v prním kolem, jsem nedala ani ten jeden metr kurva X.x. Jako nějaký děcka tam o mě říkaly že běhám jak slepice a to mě asi tak rozhodilo. A vy ste mi ani nikdo nepopřáli štěstí, přitom jsem to sem psala ! T_T Vás nemám ráda, ste zlý, nikdo ste mi nepopřáli a já sem se pak ztrapnila T_T. Šátek se samozdřejmě nenašel, kdyby jo, to by nebyl můj život že ...no, beru to s nadhledem. Pffff to zítra bude komentářů, ani myslet se mi na to nechce. Jo a ještě, v rodince sme dělali také projekty, a my jsme měli jít první a teď někdo řekl něco vtipného tak jsem se tak trošku jako uchechtla, a ten idiot Erik hned že: Monika Tréšek zas vysmátá jak lečo..." >.< já ho zabiju, ať si mi klidně říká "Trešková", ale ne před učitelkou -_-"""". No nic. Nebudu to tady rozpatlávat. Salut, ma petite garcons !

Takže, je tu změna Identity ! ^_^

27. ledna 2009 v 20:36 | Narumi Retsu |  Odpaďák
Táákže, Hime-Chan mě přinutila, nebo teda, nepřinutila, já jsem taky chtěla, ke změně identity. No, Aniyu Inuzuka mi chybět zrovna nebude, ale Ribbon-Chan bude taková ... přezdívka. Nebudu se tak podepisovat, ale klidně si mi tak říkejte dál, mě to vadit nebude. Mno, a teď ta identitka ... chele, já vůbec nevěděla, jaký si mám dát vlasy. No nic, čtěte :


Jméno: Narumi Retsu
Věk: 12, skoro 13
Pohlaví: Žena
Vzhled: Růžový vlásky /tmavší než má Sakura/ a fialkový očka
Význam jména: Chm, no, v japonštině to určitě neco je, ale nevím co XDPorušuju zasedací pořádek -_-"

27. ledna 2009 v 15:39 | Ribbon-Chan ^^ |  Moe denní kecy
Čest námořníkům! No, dneska úplně hroznej den -_-" . Příroďák, anglina, sloh, matika a němčina byly jako v pohodě, ale o přestávce před hudebkou jsem ztratila svůj milovaný šáteeeek TT_TT No, nahlásila jsem to sekretářce, tak snad se najde no. Doufám. Jako úplně na nic. No, pak v hudebce sme měĺi tu novou učitelku. Taková stará, docela přísná. Šla tam s ní i naše třídní, protože říkala, že jsme si určitě chtěli vymyslet falešné jména /taky že jo >:D/ a přesadit se. No, půlka třídy bya popřesazovaná, včetně mě, ale z té půly jsem dostala pozámku jen já, Lett-Chan a Mat-Chan >.< ! No to není spravedlivý. Ne že by mě ty poznámky trápily, dyť todle taky taková blbost že. Že: "Nedodržuje zasedací pořádek, bez dovolení se přesazuje!" -_-" No, kvůli také blbině, jáj. Ale ona si prohlížela sešity do hudebky, jako ta nová, a já tam mám jen jedno učivo né :D ... a pak se koukla na Bezděkův sešit, ten tam chytl úplný záchvat smíchu, jako ten jeho sešit úplně roztrahný, hovno tam má nee :D. Se tomu jako smál, a on je jako takovej ..ehm, tlustejší, a teď Hanes na ten jeho záchvat že: "Doneste hamburgr!" XDDDDDDDDDDDDD Všichni se upe začali smát ne XD. No pak jsme šli do hudebny a zpívali jsme písničky, a ona teďka řekla učitelka klukům ať zpívají sami, bez holek, a to ste měli slyšet - to byl snad kánon nebo co, každý úplně na jiným řádku, a ještě ke všemu to znělo jak pohřební průvod :D Ne že bych někdy na pohřbu byla ....
No, pak sme byly s Lettuce-Chan v družině, a já tam ukradla takovýmu klukovi papuči, a ten jeho kámoš se po mě vrhl a začal mě lechtat Oo" . No, pak sme ještě potkaly Leona s Vietnamcem, a Lett-Chan ukradla Leonovi čepici a napustila ji vodou, jako ten vnitřek, a on si to pak nasadil na hlavu a ta voda na něj upe vytekla néé XD. No, pak malej Netopilík na mě že su lesba, že to říkal Vietnamec, sem ho za to zatahala za vlasy, a n pak: "Hej od ní to bolí víc jak od ...." to už jsem neslyšela. Zítra je ta soutěž v laťce, jaj. No, jdu to tam zkusit, ale neumístím se :DD. A pka, ta moje změna identity, mám si ji změnit ?

PS: Hime-Chan, děkuji za dopisek, ta želvyčka je kawaii, a i ten obrázek ,se mi jako moc líbil, ty kreslíš nádherně ^_^ Určitě se zítra pustím do odpovědi ^_^
PPS: My jedem už příští pátek na lyžák, lidi, tak já už začnu plánovat co dám do předpřipravených článečků ^_^ papa

Layout for Miyoko-Chan and Nana

27. ledna 2009 v 15:21 | Ribbon-Chan ^^ |  Hotové layouty
Mám tu další layout na přání ... osobně si myslím že se mi moc nepovedl, ale tobě se snad líbit bude ^_^

Náhled:

Takže, až ho budeš chtít nastavit tak mi napiš heslo na mail: Ani-Chan.Aniyushi@seznam.cz
a já ti ho nastavím ^.^

Buttonky

26. ledna 2009 v 20:22 | Ribbon-Chan ^^ |  Odpaďák
Čáw, tak, dávám vám sem nějaký buttonky ^_^


http://fc96.deviantart.com/fs39/f/2008/355/6/3/winter_stamp_by_fallie.gifhttp://fc96.deviantart.com/fs39/f/2008/355/6/3/winter_stamp_by_fallie.gif

A tahle je nejvíc hustá ^_^ > že I ♥ Chibimaru XD Si budu dávat ke článečkům, ale nejdenom tuhle

Potkáš-li stejného člověka třikrát za den, není to náhoda, ale osud ^_^

26. ledna 2009 v 16:53 | Ribbon-Chan ^^ |  Moe denní kecy
Zdaréééc ^.^ ! Ták, dnešní výkecík bude ... no, možná delší, kdo ví :D. Ráno se jako nic nedělo, na to, že mě Lettuce-Chan donutila koupit si lízátko /no dobře, tak mě ani nutit nemusela :D) ^_^ . První hodinu byla čeština, nám řekla ty známky z pololetky, mám 2,2. Nj, já na pololetkách vždycky neco zkoním, to už mě nevzrušuje, gto si opravím. Pak byla matika -.-". Sem byla úplně vystresovaná aby mě nevyvolala, páč mi to trošku nešlo mnoo xD. Pak byla rodinka, učitelka už se uzdravila, tak jsme zas něco psali, o rituálech. A mě strašně bolela hlava, tak jsem si ji položíla na lavici, a ona že: "Ráda bych s váma nějaký ten rituál udělala, ale vidím že někteří tady na to nejsou dost způsobilí, Monika tady spí..." a to ěm jako urazilo, tak jako, to si už nemůžu ani položit hlavu na lavici aniž by mě někdo křivě obvinil, že nejsem dost mentálně způsobilá ? -.-"""" jako diskriminace. No, pak anglina, sem dostala 1,1 za čtení a překlad ^_^. No pak byl zeměpis, já sem chtěla napsat další jednorázovku, ael napsala sem asi osm řádků a on si pak soupl vedle naš lavice, tak jsem nemohla nic psát, a hrozně sem se nudila. Nuhaha, ale jednu přestávku jsem se šla s holakma podívat na supl, a kdo neprojde vedle mě ? No jasně, eSeS ^_^. A pak na obědě si holyk záměrně sedli vedle stolu, u kterého seděl, a když jsem tam já došla, tak všechny úplně nahlas, že "Ahoj Moni!" a pak Mat-Chan že: "Jak se má tvůj vyvolený?" -_-""" no sem myslela že asi chcípnu. Pak sem byla nucená jít zase kolem něj, když jsem odcházela z jídelny. No, pak jsem se domluvila s Lettuce-Chan že s nima pojedu na výstavu Tutanchámona - co já vím jak se to píše ? :D. A pak jsme viděly před školou ta%tku. Chtěl Lett vzít, ale nechtěla. No, pak jsme jeli kolem ní a taťka dělal schválně, že jí chce přejet :D. No, a pak taťka mluvil s jedním chlapem, že jsem vyrostla a tak, a protože moje rodina ví o eSeSovi, tak táta říkal cosi o milencovi -_-" . No, a pak jak jsme jeli domů, tak jsem viděla eSeSa, jak jde po ulicí ^p^ /kdyby někdo nevěděl, to je smajlík co slintá XD/ . Nuhaha, a mě se tak vybavilo, že "Potkáš-li stejného člověka třikrát za den, není to náhoda, ale osud" ^_^ nuhahahááá ! Pak jsem ještě šla zanést sešity Kona-Chan, a pak jsem tady noo :D Mám v plánu si též změnit celou identitu, jako Yuu, tedy vlastně Himeko ^_^ tak, chtěla jsem se jen zeptat, jestli by vám to nevadilo ? ^_^ Doufám že ne. O.O co sem to zas sesmolila za obří článééék ?? -_-" já sem vážn+ nwmocná. No, doufám že budete tak hodní a budete se mordovat se čtením :D

SayoSayo

Další řetězák :D

25. ledna 2009 v 16:23 | Ribbon-Chan ^^ |  Testíky
 • Upřímná? Snažím se :D
 • Seběvědomá? Teď už trochu víc, ale pořád to není nějaké obrovské sebevědomí
 • Hodná?
  Podle nálady, situace, člověka, místa
 • Přátelská? K dobrým přátelům ano. K falešným a špatným přátelům a lidem ne.
 • Uzavřená? Jak kdy, ale spíš ne
 • Samostatná? Až na to, že neumím vařit jo :D
 • Rozhodná? No, moc ne :D
 • Sobecká? Někdy
 • Hádavá? Nemám ráda hádky, ale žiju mezi hádavýma lidma, ironie co ?
 • Ulhaná? Ne moc, lžu jen v obtížných situacích
 • Agresivní? Jasně, musí bejt :D
 • Tvrdá? Jak na koho. Nejvíc na Ušáka :D
 • Jemná?
  Když se mi chce :D
 • Milá? Když jsou lidi mílí ke mě. Nejsem žádná panenka na hraní
 • Ukřičená? Noooo.....eh, tady jde o prostředí, ve kterém jsem :D
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 50, formatId: 23, url: new String(window.location.href), cborder: '232323', cbackground: 'ffffff', ctitle: 'aa315a', ctext: '232323', curl: 'aa315a', simg: 0 }); //]]>

To ten výkend teda dopadl :D

25. ledna 2009 v 16:16 | Ribbon-Chan ^^ |  Moe denní kecy
Čééést ^_^ ! Ták, dneska bylo zase krásně slunečno, a celkem teplo, tak jsem po dlouhé době sáhla po sukni, samozdřejmě se silonkama a nadkolenkama ^_^ pak mám rozkoukanej Twilight, už jsem ale za půlkou ^_^ . Pak jsem šla zase k babči, za sestřenkou, jenže za chvilku už odjížděla tak jsem tam moc dlouho nebyla no. Jak sem odcházela, gtak mi napsala Kona-Chan že už má ty sešity dopsané, kdy si pro ně dojdu. No, naštěstí byslí skoro naproti babičce, takže ta cesta nebyla dlouhá. A ona nemohla ven, pže je asi pořád ještě trošku nemocná, a branka byla zamčená, tak poslala svého staršího bráchu, Danka. A já měla na sobě tu sukni černou, bíločerný nadkolenky a bíločerný /jaké překvapení :D/ sněhule, přestože nebyl sníh. A on že: "Já se jí ale bojím, pomoc, čarodějnice!" :DD Blbec todle. Pak jsem šla dom a několik lidí mi hrozně nenápadně čumělo na boty, jakože proč mám sněhule, dyž ani není sníh. Ale tak komu to vadí mno. No, dneska mě zase vzbudil pes, se chtěl lísat :D. Už mám hotový layout pro Miyu i pro Sui, ale nějak se mi je teď nechce dávat na blog, takže až později. Chm, ještě dneska musím udělat ten projekt do angliny, sem na to nějak zapoměla .... a hodím vám sem další řetězák. Mno, je mi líto že tenhle výkec je tak krátký, někoho to asi bude mrzet, ale ono se nic moc neděje, tak o čem psát že ? No nic ....

Frčím na rychlím velbloudovi, čáááu :D

Řetězáček s Naruťáčkem ^_^

25. ledna 2009 v 13:19 | Ribbon-Chan ^^ |  Testíky
Tháák, tenhle řetězáček jsem našla u YuuŠky, a musela jsem đi ho udělat, neboť Narutíčka míííííluju ♥_♥

1.) Vonku stretneš Naruta .. Čo mu povieš ??

No, pozdravím ho ^-^

Layout for Sarr-U

24. ledna 2009 v 19:37 | Ribbon-Chan ^^ |  Hotové layouty
Takže, mám tu další layoutek, tentokrát pro Sarr-Ušku. Myslím, že se mi dost povedl, je sice jednodušší, protože máš menu nahoře, ale líbí se mi. Doufám, že tobě se bude líbit taky ^_^

Náhled:


Takže, až ho budeš chtít nastavit tak mi napiš heslo na mail: Ani-Chan.Aniyushi@seznam.cz
a já ti ho nastavím ^.^

Zřejmě zase výkendík o ničem :D

24. ledna 2009 v 11:37 | Ribbon-Chan ^^ |  Moe denní kecy
Mite Mite ! Už tu máme zase výkend, co ? ^_^ No, nemám nic aplánovaného, krom toho že dneska půjdu Anetě zanést sešity a pak za sestřenkou k babičce. Ohledně těch layoutů, už mám hotový i ten pro Sarr-Uš, pak budu dělat ten pro Miyunku a pak pro tebe, Suinko ^_^ . Docela mě to baví, ale taky tu nemůžu mít jen jeden layout za druhým, že. Dneska k večeru sem dám ten pro Sarr-Uš, a zítra asi pro Miyu a pro Sui. Doufám, že nemáte problém s tím, že budete do zítřka čekat <3 . No, dnesak je u nás docela slunečno. Mummi dole vaří oběd /yummi/ a já tu zas, jako obvykle vysedávám a koukám se skrz žaluzie z balkónovýho okna. Asi se půjdu podívat i na balkon, vylézt na čerstvý vzduch. Dneska ráno se mi vůbec nechtělo vstávat, přesto jsem se ale z postele vyhrabala už kolem deváté ráno. Vzbudil mě totiž můj pes, protože tak došmajdal a asi mi chtěl dat pusu XD. A taky se mi tam ehm ... ne, nevyčůral, ale něco trošku jinýho :D. Fuj, nechutný. Tenhle článek nemám v úmyslu nějak protahovatr, takže ... sayosayo

Ribb-Chan ^.<

Layout for Saber-Chan ^_^

24. ledna 2009 v 9:42 | Ribbon-Chan ^^ |  Hotové layouty
Takže, tenhle layout se mi docela líbí, sem s ním spokojená, a Saberce se líbil taky, takžééé ^.^˘

Náhled:Takže, až ho budeš chtít nastavit tak mi napiš heslo na mail: Ani-Chan.Aniyushi@seznam.cz
a já ti ho nastavím ^.^

Naruto Chain

24. ledna 2009 v 5:54 | Ribbon-Chan ^^ |  Testíky
Táákže ... hm ... tenhle řetěz jsem čorla Hanonce ^_^

Lahůdky > povinná zastávka po škole

23. ledna 2009 v 18:57 | Ribbon-Chan ^^ |  Moe denní kecy
Táákže, než začnu s obvyklýma kecama, mám tu pro vás několik věcí ....
za 1. Ruším GS. Stejně, konec druhého kola měl být někdy 7.ho a odevzdaly mi jen dvě holky.
za 2. Diplomky za bleskovku budou asi zítra
za 3. Zavedla jsem layouty na přání, tak si snad někdo obědná

TAk, teď ty vykecávky XD

Dnešní školní den jsem začala v celku pozitivně, přesto že mě z té včerejší laťky všechno bolelo. Pokud se ptáte proč - tak proto, že jsem hned po ránu viděla eSeSíka, jak odvádí svého mladšího bráchu do školy ^_^ . Pak první hodinu byla čeština, opakovali jsme poslední věc na písemku která měla být pátou hodinu. Pak druhá hodina, zemák, byl supl, Polášek. Vykládali jsme si o Izraeli a Iráku atd. Pak dějepis, psali jsme ten test, to bude asi dvojka no. Pak příroďák. Brali jsme přezvýkavce, a učitelka zrovna dovysvětlovala jak se dojí krávy, a Erik na Lucku že: "Lucko, můžu si to zkusit?" XDDDDD No asi nechápete. Pak jsme teda psali tu češtinu, myslím, že to nebylo tak špatné, a šestá hodina odpadla. Pak už jsem teda byla jen na obědě a šla domů. Pak jsem šla Dáduš zanést sešity, a jako boty jsem rozhodla praktikovat ty nové sněhule XD. U nás je teď děsný vítr. A jak jsem šla, zrovna kolem eSeSovýho baráku, tak od obchoďáku jswe zaslechla jakési "Moniiiiiii" ale myslím že se mi to jen zdálo XD. Pak jsem teda došla k Dáduš, a ,trošku´ sme se zakecaly. Její máma mě pak odvezla domů. A pak už se nic nedělo XD


Objednej si layout

23. ledna 2009 v 17:47 | Ribbon-Chan ^^
Ahoj, tak, rozhodla jsem se, že sem dám layouty na přání. Tak, kdo bude chtít layout, napíše do komentářů:

•Přezdívku
•Blog
•S kým chceš layout
•Barvy na layout
•Chceš tam nějaký nápis ? Popřípadě jaký
•Nějaké extra požadavky ?

Ale mám taky pravidla ....
•Z layoutu nemažte můj podpis
•Nevydávejte layout za svůj
•Na blogu nějaká zmínka o autorovi layoutu
Tak, doufám že jsem na nic nezapomlěa. Kdyby ano, napište to do komentářů, a taky si sem pod článek pište žádosti. Pa

Už nikdy neskáču přez laťku ....

22. ledna 2009 v 17:16 | Ribbon-Chan ^^ |  Moe denní kecy
Čáu lidi, asi si říkáte, jakto, že sem zhas píšu .. no, já sem dneska dostala za jedna z angliny, tak mě sem pustili. Asi sem teď budu chodit zas častějš :D. Ale pozastavení si netroufám zrušit, pořád je to tak napůl, ok ? No, kdybyste se ptali, kdo vyrobil tenhle layout, tak já, a klidně si tomu nevěřte, ale pak jste .... no, já nevím co, ale já mluvím pravdu ! Není dokonalý, ale je to velký pokrok ^_^ . Normálně, nám se už rozpustil všechen sníh T^T . Dneska to ve škole nebylo až tak zlý. Dnešní fyzika byla vyjímečně docela dobrá, probírali jsme rovnovážnou polohu tělesa nebo co :D. Ale lehký to bylo. Pak anglina, jsme cosi četli mno, na pondělí máme mít projekt "My Family". No, pak dějepis -.-" . Jsme měli práci ve dvopjicích, a já sedím vedle takového nemožného idiota takže to bylo tak na stejno jako bych to dělala sama. Asi jednička nebude no, a zítra píšeme test, si od někoho pujčím sešit, protože já tam ten jeden zápis nemám. Pak matika. Zase jsem jí neodevzdala DÚ, ale v pondělí ho nastopro donesu. Jinak byla celkem v pohodě, brali jsme násobení celých čísel. Pak pracovky. Lol, sme vařili bramborovej guláš, a já neumím nic - neumím kružlat brambory, neumím oloupat česnek ... no, moc dobrá kuchařka teda nejsem, já umím jen míchaný vajíčka a instantní polívku XD. Ale nakonec to přece jen nebyl bramborovej guláš, byla to gulášová polívka, to bylo jaksi vodový, ale stejně dobrý. A hned po tom guláši jsme měli jít ještě na oběd :D. Po obědě jsem po strašně dlouhé době potkala eSeSa *_* . Pak sme tam z holkama chvilku blbly a tak, a pak on došel ke skříňkám, tam se mě tam holky snažily dotáhnout. A pak sme po něm a po Vránovi házeli Hanesovy kraťase :D. A víte co řekl Vrána na mě a na Šárku ?! Že: "Jedna škaredá a druhá slepá." ! Nevím jako co tím myslel, já sice jsem slepá, ale Šárinka rozhodně není škaredá! A pak ještě cosi mumlal, vůbec nevím co. Ale zajímá mě - když jsem slepá, znamená to i, že jsem škaredá, nebo ne ? Tohle mě docela zajímá. No, pak jsme šly za Dáduš, která je nemocná, než nám začne tělák. A pak byl tělák, no :D. Sme skákali přez laťku, a byli tam i někteří kluci. No, jako, já teda nejsem moc skokan. Techniku mám dobrou, jako takhle, ale stejně. Skočila jsem maximálně 110cm, a u 115 jsem už vypadla. A víte proč ? Porotože: První skok jsem prostě nějak nedala, měla sem nějaký blbý rozběh. Druhý pokus, jsem hezky spadla na tu laťku a skřípla jsem si kůži na zádech, a to dost bolí, tudíš, jak sem skákala třetí, pořád to bolelo a tak jsem to neskočila, a ještě ke všemu - jsem zase sapdla na tu laťku. To už jsem jako vypadla no. A pak jsem se dalo do svýho proslulýho smějobreku - To jako sem brečela, tou bolestí, a Eva mě rozesmívala tak jsem se u toho smála, vy to nevíte, ale to je strašně zvláštní smíšení pocitů. Teď mám na zádech pěknou bouli. No tipiko. Pak sme šli dom, a zase jsem potkala eSeSa. A on pak šel za nama, kyž jsme šly s Lettuce /Petruška/ ven. A já sem za nama slyšela kroky tak že jako podržím dveře, a sem se pdoívala, viděla jsem že je tam eSeS, tak jsem se zas rychle otočila, ale nějak jsem neoddělala tu ruku, takže on byl skoro těsně za mnou a ruku měl kousek vedle mojí *o* . Ale pak jsem ho viděla jak šel s Vránou a s Nikolou, a přepadl mě strašně zvláštní pocit. Pocit, že ho asi nikdy nebudu mít. Já pořád doufám, ale je to už moc dlouho. Ikdyž vypadám netrpělivě - na něj čekám už dobrý rok a půl. No jo, takový už je život ......

Pusinku vám posílá R-Chan

Riika a Nishi

21. ledna 2009 v 19:17 | Ribbon-Chan ^^ |  Příběhy
No, dostala jsem se na chvilku na PC, tak vám sem dávám jednorázovku, co sem sesmolila v hodině dějepisu /dneska jsme ho měli dvakrát, a to ve středu nebývá vůbec - ale zase nebyla matika a fyzika, dva jediné předměty, ze kterých mám trojky/. No moje kecy asi zvědaví nejste, ono se teď stejně nic moc neděje. No nic. Tady je ta jednorázovka

Velmi krátce

19. ledna 2009 v 20:37 | Ribbon-Chan ^^ |  Blog
Takže, mám zaraca na PC, za známky. Takže dokud si je nezlepším tak se tu neukážu. Omlouvám se všem které jsem nějak rozzlobila. Tohle berte jako pozastavení - pravděpodobně to tak dva týdny bude trvat. Taťka dokonce hrozil, že dokud na TŘIČTVRTĚLETÍ nebudou z těch trojek dvojky, e mě sem nepustí. T_T Doufám, že jo. No, hádat se s rodiči je jako slaňovat v odpadový rouře - je tam temno, kluzko, a nakonec na vás spadne stejně jen horda sraček. Ale tak, doufám že to tu beze mě nějak přežijete. Ozvu se vždy když bude jen trošku možnost /teď momentálně je mamka v sauně a taťka venku se psem/.

Vaše sklíčená abstinující R-Chan

PS: Ayuminko, pokud budeš chtít, dej sem ten layout
PPS: Ještě jednou se omlouvám

Ehm ... X.x

19. ledna 2009 v 15:56 | Ribbon-Chan ^^ |  Moe denní kecy
Ahoj zlatíčka, já vám chci oznámit jen jednoduchou věc - dneska, za 38minut začínají třídní schůzky, a ..... no, nemám chuť to tady nějak rozebírat. Přednastavené články nejsou, promiňte. Ale možná se sem delší dobu nebudu moct dostavit - pokud mi to mamka zakáže, takže se omlouvám všem SB, pokud k nim nebudu chodit. Nic není jisté - možná že mi počítač nezakážou. Ale radši vám to říkám, aby vám to pak nebylo divné. Chtěla jsem sem dát jeden nový lay, který se mi moc líbí a skoro nevěřím, že je to moje tvorba, ale asi mi na to už nevýjde čas. Jsem příliš vystresovaná. Možná se tu už neukážu vůbec - pokud budu mrtvá, nebo pokud půjdu k adopci
-.-". Ale vám určitě chybět nebudu, protože mě nikdy nikdo nějak moc nesháněl. No nic. Takže se s vámi tímto možná na dost dlouho loučím, pokud se ještě dnes nebo zítra neozvu - berte to jako pozastavení.
Pac a pusu, vaše R-Chan

Konečně zase ...

17. ledna 2009 v 14:33 | Nya-Chan |  Moe denní kecy
Konnichiwa ! Páni, doufám že ten pozdrav mám správně, tohle už jsem hoodně dlouho nepsala ^_^ . No, dnesak jsem si konečně učesala a umyla vlasy, řeknu vám, sem si tam naplácala tunu šamponu a kondicionéru, a pak jsem to strašně dlouho rozčesávala -.-" . No, pak mi mamka upravovala obočí, tudíš ho trhala /jau T_T/, a to hrozně štípalo :D. No, pak mi ještě zastřihla nějaký pramínky, tak to teď mám takový pěkný, se mi to líbí, takový kudrlinky ^_^ . Dala bych sem fotku, ale nemůžu, protože sem si zlomila tu anténku ....
No, dneska si taky budu přepisovat sešity, všechny X.x . Mě asi zabije. Jo, prosím, koukněte se sem > www.anime-nka.blog.cz a pak mi SEM na blog napište do komentů jestli se vám ten lay líbí, protože jsem ho dělala já a až se sem Ayuminka uráčí dát ten design, tenhle by měl následovat. No, tenhle asi ne, trošku jiná verze. Taky jsem tu uvažovala o zavedení layů na přání, jestli byste chtěli. Neslibujte si ale žádné zázraky, nejsem zas profík. Dneska se mi zdál nějaký divný sen, že sme se strašně dlouho motali na nějaké oslavě, můj pes se přeměnil v obřího chlupáče a nějakej úchyl se mě tam snažil nabalit, no prostě úplně hrozně moc idiotskej sen, ani nevím jak se mi taková kravina mohla zdát. nesak mi mamka řekla, že jim nějaká architektka navrhla, že by nám upravila obývák, kuchyni a jídelnu, a já na to okamžitě: A proč si nenajmeme ty z té televize, byli bysme v telce, to je bonus!
No, to víte, každej chce být v telce ne ? ^_^ Já tam teda už byla, ale nic sem neříkala, jen sem tancovala. A málem sem spadla z těch schodů, co tam měli, jak sem se klepala. No to by byl trapas, naštěstí se to nestalo :D. No nic. Jo, a jakto, že když sem se vám vrátila, neviděla jsem nikde žádné články typu, že jsme zpátky ? XDDDD Né, sranda. No, já zase končím. Tenhle můj výkec zatím nepřekračuje normy, tak aby to tak zůstalo.
~nya nya !

Bleskovka č. 8

17. ledna 2009 v 14:02 | Nya-Chan |  Bleskajdy
Mám takovou zvláštní vedlejší přezdívku - Nya-Chan ^_^ Ribbon-Chan i Aniyu-san jsem pořád, jenže já sem zkrátka člověk s mnoha přezdívkami XD Tak doufám že vás to nebude moc mást ... je tu po hrozně dlouhé době další bleskovka, diplomek bude společný, doufám teda že nevadí ..

1.Vymysli co nejoriginálnější pozdrav, ale zas ať to není fdjfjd, jo ?
2.Jaké je u vás počasí ?
3.Máte nějaký sníh ?
4.Mám tady zavést layouty na přání ?
5.Tohohle si moc nevšímejte, ale, Ayuminko, kdy sem dáš ten lay ? :D
Yoruichi in her black cat form.
6. Kdo je na obrázku ? ^_^
7. Jaká je její/jeho skutečná podoba ?
8. Z jakého je anime ?
9. Máš jí/ho ráda, jako postavu ?
10. Čest, končím :D

Zapojujte se ^.^

Konec času

16. ledna 2009 v 17:47 | Ribbon-Chan /Yushi/ Která vládne světuuu ! xD |  Čtenářský deník
Takže, první "zápisek" do mého blogového čtenářského deníčku ^_^
Název: Konec času
Spisovatelka: Jeanette Wintersonová
Počet stran: 280
Žánr: SF, fantasy

~wuaaaaaah!

16. ledna 2009 v 15:16 | Ribbon-Chan ^^ |  Moe denní kecy
SATE! SATE! SATE!

Vaše pohroma je opět tuuuu ! ^_^
Áááách, jaký krásný pocit sem zase něco přidat ! No, jak víte, byla a pořád ještě trochu jsem, nemocná. Nechodila jsem na počítač ... no dobře, občas na chvilku jo, protože jsem hrozný abstinent, ale nic jsem nepřidávala, na to nebyl čas, ani na icq jsem skoro nechodila. Za tenhle týden jsem tam byla jen třikrát. Vážně jsem an PC nebývala moc dlouho, protože jsem trpěla mimo jiné i bolestmi hlavy. No, ale dneska už mě hlava nebolí, ale nešla jsem do školy, protože mám problémy s chůzí, podlamují se mi nohy atd. V pondělí už do školy teda povalím, ikdyž s velkou nechutí :D. Mamka mi navrhla, že až si umeju hlavu, tak mi /možná/ udělá sestupný sestřih, prý dřív stříhala celou Lednici :D. Ten avošek u článku jsem si dělala sama, heč XD. No, mohli jste si všimnout že jsem trošku přeuspořádala menu, a je tam pár novích rubrik /odpaďák, přečteno! a oficiální rubrika na kapitolovku Sing a Song/. Mám v plánu nějakou novou kapitolovku, protože The Mistery Hause se tady hoodně dlouho neoběví. A taky se tu neoběví moje fotky, což je ale myslím pro vás spíš plus XD. Dneska jsem taky po dlouhé době zkoukla další díly Bleache, jsem u 61.dílku, a myslím že se během dneška dostanu i dál ^_^ . Zanedbávala jsem i rozkoukané Tokyo Mew Mew, tak jsem si zkoukla 13tou epizodku. Teď už nebudu nic zanedbávat. Mimochodem, neví někdo, kolik má TMM dílů ? --" Já toho mám totiž v plánu hodně, co se týče anime. Bleach dokoukám až za hodně hodně dlouho, navíc to není ani ukončené >.< . No, tak Bleach bude víceméně stálé, ale až dokoukám TMM, tak se pustím do Naruta od začátku - v originále. A pak mám ještě v plánu Vampire Knight, protože všichni o tom melou jak je to úžasný a já vůbec nevím o co jde :D . Pak sem chtěla někde sehnat Spiral, tak jestli nevíte, kde by se to dalo zkouknout, já to anime totiž občas vídávám na animaxu a to má úplně fantastický děj, tak bych to docela chtěla zkouknout. Ale co to ? Ten článek je už zas HROOOOZNĚ MOC DLOUHÝ >.< !!!! No, tak já už radši končím, než to bude tak dlouhé, že by se to dalo poslat do nakladateství jako knížka.

~nya nya !

Já jsem se sem nabourala...

13. ledna 2009 v 14:14 | Vampire Riderka
Předem se omlouvám Norince(webmiss) který jsme se sem tak nabourala.
Já jen,že Nori/Ribbonka je nemocná a tak na počítač nemůže.Párkrát zaskočí potají na ajsko,ale dlouho nebyla na pc,tak jsme si řekla že jí omluvím.Tak jsme to udělala a ještě jendou se jí omlouvám.

Want to be friends ?

10. ledna 2009 v 13:08 | Aniyu-san ^_^ |  SBé
Ahoj, tak, pokud chcete spřátelit, můžeme, ale mám pár zásad ... jo, a jelikož na todlencto mám článek, byla bych nerada kdybyste psali pod články, tak se prosím podívejte

-Budeš sem chodit alespoň jednou týdne, když ne, tak tě na to upozorním, a pokud na upozornění nebudeš reagovat, smažu tě
-Jak často sem budeš chodit ty, tak často budu chodit já k tobě - něco za něco
-Nepiš komentáře typu "ahoj, obíhám eSBé, jak se máš?" O to nikdo nestojí ! Napsání normálního komentáře tě nekopne do zadku
Tak, to je tak vše, myslím, že to není až zas tak složité ^_^

Reklamy

10. ledna 2009 v 13:02 | Aniyu-san ^_^
Reklamy odteď pište jen sem, ne pod články ! Žádám o to i eSBé. Budu to tady každý den procházet, a ráda pro vás hlásnu nebo tak, ale jestli napíšete do komentářů, tak ne !

Třídění

10. ledna 2009 v 12:58 | Aniyu-san ^_^ |  SBé
Ahoj ... no, rozhodla jsem se udělat třídění SB, protože my sem chodí pravidelně jen : YuuKinka, Shinnynka, Teminka a Ayuminka. A dalo by se říct že i Suinka. A co vy ostatní ? Tyhle holky sem chodí alespoň jednou týdně. Někteří z vás ke mě nechodí vůbec, prostě na to kašlete. Takže, se podepište pod tento článek, jestli chcete zůstat eSBénky

Vaše Aniyu-san

Pizza bobuje xD

8. ledna 2009 v 20:53 | Aniyu-san ^_^ |  Moe denní kecy
No, tak už dneska potřetí Sate !

Tááák, mám tu přehled zpráv z dnešního dne. Začnu tím ,že sníh se začal trošku rozpouštět, ale snad ještě napadne, no uvidíme, na vyvrtnutí kotníku to ještě bylo :D . Dnesak jsme měli sice jen čtyři hodiny, plus tělák, protože pracovky měli kluci, ale zato sme ve všech hodinách psali test ! No to co dneska, to sem ještě nezažila, fakt. První hodinu moje tak strašně moc neoblíbená fyzika, sme psali ten test na skládání sil ... ty první dva příklady mám stopro dobře, a ten třetí, mno, skoro taky, on tam měl být výsledek 5N, a mě to vyšlo 4,5N, myslíte, že je to hodně velká chyba ? Já doufám že ne ^_^ . No, tak těch úpět milimetrů ... na mě se musí brát ohledy, já špatně vidím T-T . No, druhou hodinu sme psali z angliny, a ona řekla, že jelikož v tom příomném průběhovém nemám ve dvouch "is" , už to nebude jednička. No tak jako, překlad mám perfektní, to sama řekla, a ostatní mám dobře, tak aspoň jedna mínus nééé ? No, třetí hodinu sme psali z dějáku, to bude doufám dvojka, chybní mi dvě otázky, a některé mám jen odhadové .. ale tak snad. A čtvrtou sme psali pololetku z matiky, to budu mít doufám dobže, kromě těch celých čísel nebo čeho, to sem tam dva příklady poblbla, myslím xD . Těžkej den. Ale pak sme šli s Peťáskem k Šárce, a tam sme pak hráli ještě s Alexem na schovku, tak jako, celkem fajn. Pak sme teda šly ještě k nám, sem si vzala boby a šly sme na tělák, sme měli jít do parku sáňkovat. A teď my holky máme toho učitela, který umí být dost to, no, takový nesnesitelný, ale někdy je s ním sranda. A teď, to sem jako musím napsat. On ak jako pomalu a tak naštvaně že : "Maroušová ... o tobě se dneska mluvilo ve sborovně..." a já že: "A co?" a on že: "Strašný průser, seš vyřízená.." a já tam úplně na něho čumím jak na zjevení ne, takový výraz, a jako že co sem udělal tak hroznýho, né, holky tam hádaly, že se jedná o úkoly do matiky a tak, a teď že učitel: "Né, chválili tě, že prej ti jdou dobře jazyky." a já sem myslela že se v tom sněhu natáhnu, já tam úplně vynervovaná, a on si dělá srandu ! No, pak sme teda šli do toho parku, a učitel řekl, že kdo narazí se sáňkama čelem do stromu, získá jedničku, já ji nezískala, ale pár holek jo xD. Sme tam jezdili ... v riflích, na oteplováky sme se nějak vykašlaly xD. No, jak sem pak jela na těch mini bobech, pro pětilet děcka a ještě ke všemu pro jednoho, s Šárkou, tak sme strašně rychle valily a dole sme vjely do hromady sněhu, tak nás to jako úplně "oprsklo", ne :D . Strašný držkopády na těch bobech a lopatách. Ale to byste nevěřili, koho sme tam potkali, no Erika, blbečka který bude muset zapskatit půl milionu za to, že řekl že v nemocnici je bomba a musela tam jet helikoptéra nebo vrtulník nebo co, a on si tam bobuje xDDDDD. No, a na poslední jízdu jel učitel na mojí lopatě a my se zrovna vykotily, a jak on jel kolem nás tak slyšíme jenom "Jaujaujaujaujaujaujaujau..." xD To asi hodně drncalo mno. A pak sem potkala mamku s Ricošem, tak sem se odpojila a šla sem s nima dom, a stavily sme se ještě v obchodě, kde sem si koupila nějaklý sladkosti a pizzu na večeři, a mamka tu pizuu naložila na ty boby XD ! No, ale já už nic neřeknu, protože tohle je strašně moc dlouhej článek. No, můj rekord ve výkecech. Já už fakt radši končím, příště budu psat "styl telegram"

Princezna Yuriika

8. ledna 2009 v 18:47 | Aniyu-san ^_^ |  Příběhy
Tak, dávám vám sem tu povídku, sice pochybuju, že si ji někdo přečte, ale tak, mě to baví, tak proč to nenapsat. Je to pod perexem, pokud se vám chce na to kliknout XD

^_^ Kawaii zmrzlinka

8. ledna 2009 v 17:47 | Aniyu-san ^_^ |  Anime obrázky
Ohayo ^_^ !

Zase něco přidávám, po té krátké pauzičce ... no, dnes tu budou i moje kecy, ale teď, aby to nebylo jen o vykecávkách, tak sem dávám jeden kawaiině sugoi obrázek ^_^ . On sice tak úplně do anime nezapadá, ale já tu jinou rubričku na obrázky nechám, si asi budu muset zářídit rubriku "Koš" . Během dne by se tu měla objevit i nějaká moje povídka, páč příběhy na dost dlouho pozastavuji, z důvodu, že na notebooku nemám internet, a tam mám The Mystery Hause, u kterého trpělivě čekáte na další dílek, pokud o tom vůbec něco víte. No, a když nemám net, tak to sem nemůžu dát, že jo T-T . Budu sem dávat teˇˇd víc jednorázovek, pro ty, který si to čtou. No, ale ono si moc lidí jednorázovky nečte >.< . A taky sem vám slíbila ten druhej dílek toho "Školní lásky" že ? No, na to ste už beztak zapoměli, takže na to kašlu, beztak byste mě jen uprosili a pak by to nikdo nečet. No, ale to sem úplně hrozně odbočila, teď k tomu pictu, je pod perexem

Jdem sáňkovat ^_^

6. ledna 2009 v 18:37 | Aniyu-san /Ribbon-Chan/ |  Moe denní kecy
Konban wa !
Tak jak o bylo dneska u vás ^_^ ? U mě dobrý, jako, ve škole to bylo v pohodě :D . Dneska sem si svačinu místo lahůdek kupovala radši ve večerce, a myslím, že tam fakt budu chodit, mají tam koblížky <3 ! Je u nás dost sněhu, furt se tady drží, což je dobře. Dneska v češtině jsme si zadávali témata na slohovku, ze kterých si máme vybrat jedno a to budeme zpracovávat. V matice jsem se úplně bála, že budu vyvolaná na sčítání zzlomků, sice mi to jde, víceméně, ale vždycky je možnost že něco pokazíte, že. Taky měla blbý hlášky, že sem seděla vzadu. V němčině nám řekl že ve čtvrtek budem psát z fyziky, abysme si opravili známky, bude to prý na Skládání sil, což já ani nevím co je, to musím proštudovat :D. V hudebce mi Janek mázl lepidlo na tričko, musím podotknout že úmyslne --" . Odpoledne jsme měli jít sáňkovat na Úvoz. Nejprv sem myslela, že nepůjdu, ale pak jsem šla. Ale to až později. Šla jsem s Peťulkou, a teď jí zavolal Michal že si u skříňk zapoměla žákajdu, tak sme zas valily zpátky. Tam jí ju teda dal a valily sme na zastávku. Petřin autobus už tam stál, nebo si to aspoň myslela. Já, jak sem běžela za ní, tak sem se zamotala do stromů, zakopla a ještě nakonec uklouzla na ledě, což sem ale vybalanacovala ^_^ . Já sem vůbec za celý den několikrát uklouzla tak, že to u ž vypadalo, že spadnu, ale já sem mrštná xD ... no, ani moc ne, ale což o to. Pak sme šly teda na ten úvoz. Byla sranda, sme tam furt narážely a tak. Vy asi nevíte co je "lopata", že ? No, to je ... jak bych to popsala. To je taková placka s držátkem a na tu placku si sednete, to držátko si dáte ... ehmm ... mezi nohy XD, a chytnete ho obšma rukama, a pak už prostě jedete. Stranda, ale záda sem měla úplně od sněhu. Teď myslím, že se té "lopatě", říká ještě nejak jinak, ale nevím teď jak. Dneska sem taky už dočetla ten třetí dílek Deníku Pána Démonů, a můžu k tomu říct jen, že to bylo sugoiné, jako vždycky ^_^ . Nejlepší bylo, když ta Liči dala Raenefkovi pusinku a Eklips začal hrozně žááárlit ^_^ . Jo, taky bylo dobrý jak se Rae hádal s Eru. To bylo nějak tak:
Raenef: Co to děláš, Erutis ?
Erutis: Dělám si dřevěný tréninkový meč, protože ten můj jsi zlomil.
Raenef: Ne, nezlomil, zlomil se, když jsi mě s ním udeřila
Erutis: Ale zlomil
Raenef: Ne, nezlomil
Erutis: Ale zlomil
Raenef: Ne, nezlomil
Erutis: Ale zlomil !!
Raenef: Ne, nezlomil !!
XD to bylo sugoiný, ale nebylo to to jediný, co bylo vtipný ^_^ . Nebo taky dobrý bylo, když se Raenefkovi v druhém dílku zd´álo o tom rajčeti XD . No, ale co vám tady budu vykládat ^_^

Zatím papá, vaše vždy ukecaná Aniyu-san, Paní Démonů xD

Nuhahaha, zas mám o čem mluvit ^_^

5. ledna 2009 v 15:24 | Aniyu-san /Ribbon-Chan/ |  Moe denní kecy
Moje superdlouhé výkecy zase vládnou ^_^ !
No, dneska je toho docela dost na povídání .. začněme tedy od rána :D .....
Byla jsem s Petrunkou v lahůdkách, kupovala sem si svačinu, a ona na mě teď že "Tréšek!" , já sem úplně znervózněla né :D . Teď sem měla zaplatit, tak sem jí dala 50,- , měla sem platit devátenáct, a já sem s tama chtěla rychle vypadnout, páč stál vedle mě, a já, na odchodu, jenom slyším tu prodavačku že - "Počkej, ještě tady máš na vrácení!" a já že to nevadí, ať si to nechá --""""" no, trapas, jako, už tam nidky nepudu Oo", radši. No, pak to samozdřejmě pokračovalo, že. No, sme šly dolů ze schodů, a tam byl Foukal a eSeS asi taky, a my sme se tam tak debilně zamotaly, že jedny šly tam, druhé tam a pak ještě nahoru, pak sem se ještě srazila s někým, no děs :D . Taky mě učitelka určila jako službu, spolu s Dádou TT-TT, týden mazání tabule a uklízení kolem koše X.x ! No, pro vás to nic není, že, řeknete si že kolem koše toho tolik enbude, ale nás je ve třídě 32 nebo kolik a sou tam takové prasata, že to snad ani není možný. Mno, co dál ....
V angličtině, Davidovi se chtělo strašně na záchod, a úplně tam křížil nohy a červenal né, a teď kluci mu dělali naschvály, že jako se rychle přihlásili aby mohli jít na wécko před ním ^_^ . Kdybyste to viděli ...
No, v zemáku nějak nic, akorát sem si sedla s Anetou a když sme měli hledat něco v Atlasu, tak sme tam blbly. V těl´áku sme zase hráli přehazku, která mě nebaví a hlavně mi NEJDE, tak sem se jen zeptala jestli můžu necvičit a on že můžu ^_^ jáj. Pak si nemohl vzpomenout na moje jméno né, tak taky dobrý. U nás dneska furt padá sníh, už je ho tam dost ^_^ . Sme se koulovaly s Davidem a s Renkem ^o^ . A pak jsme vlezly do skoro prázdné kašny a klouzaly se na ledě, který tam byl <3 . No, jak malé děti, ale tak co :P . Fajn den, ale na ten trapas s eSeSem a lahůdkama, na ten jen tak nezapomenu mno. Známky ? No, dalo by se říct žádné, tu trojku co sem dostala u tabule v matice sem si zapisovat nemusela, a ona si ji taky nezapasala, doufám ^_^ . No, já to umím, ale já blbka neumím odčítat, hehe ^_^"

Tak papa broučínci, já se zase ozvu, o to se nebojte ♥

Řetěž o mě xDDD

4. ledna 2009 v 21:17 | Aniyu-san /Ribbon-Chan/ |  Testíky

OSOBNÍ

›› Celé jméno: Monika Maroušová
›› Přezdívky: Aniyu-san, Ribbon-Chan, Nori-Chan, Yukire, Sweety^^, MuFFi ......
›› Narozeniny: 26.5
›› Místo narození: Porodnice ve Valticích, která už mimochodem není
›› Znamení zvěrokruhu: Blíženec
›› Pohlaví: žena
›› Škola: základka
›› Barva vlasů: Světle hnědá se světlejšími pramínky, pozůstatky po blond melíru
›› Barva očí: hnědá
›› Brýle: Nosím stále, jinak sem totálně slepá (12tky dioptrie - nekecám ^_^)
›› Piercing: Fůůj xP
›› Tetování: Momentálně žádný
›› Pravák nebo levák: Pravák

*_* Upe nejvíc pohádka od Hano-Cháán ^^

4. ledna 2009 v 20:38 | Aniyu-san /Ribbon-Chan/ |  For mee
Héééj, tak moe zlatíško YuuKí si na mě vzpoměla a napsala mi tuhle supééérní povídku, u který sem se strašně chlámala, protože to nešlo prostě xD To s tím eSeSem, to mě dostalo, nebo ta Čína a čína, a ti králící xDDDD No, a pak mě ještě naše Riderka dorazí takovým sugoiným vtipem s emo chlebem XDDDDDDDDD Hej, tak do teď sem si myslela, že vybuchnou smíchy je jen literární obrat, ale není, fakt že ne, já se tomu vtipu smála tak, že se na mě dokonce mamka přišla podívat xD No, ale teď už ta pohádeška ok ? ^^

Zítra zase do cvokhausu že ? :D

4. ledna 2009 v 14:38 | Aniyu-san /Ribbon-Chan/ |  Moe denní kecy
Ohayo caparti ^_^ !
Tááák, jak už z nadpisu vypovídá, zítra zase na skládku cvoků co ? Nj, prázdniny končí, nic netrvá věčně, ale tak už to chodí. Budou zase příští rok, berme to pozitivně. No, já se sice do školy moc netěším, já bych ještě týden prázdnin brala, ale přece, když už to musí bejt, tak teda aspoň s dobrou náladou, ne ? Jo, já vím že se asi chovám jak nějaký ... no, co já vím, když sem tak optimistická, najednou že, ale tak, to je moe novoroční předsevzetí, no, jedno z nich :DDDD . Nebudu je tady zveřejňovat, kromě tohodle žádné, je to příííliš soukromé ^_^ . Normálně, zázrak, ten snížek ze včera tu zůstal, tak je pořád nasněženo, sice malinko, ale je <3 ! Právě hrajem s Hano-Chan naši oblíbenou hru, kterou asi myslím ? No, ani to sem nebudu psáát, stejně ste to asi všichni uhodli ^_^ . Včera jsme byli na večeři v Relaxu, a pak sme hráli stolní hru, takže dobrý. Teda, nemyslete si že se v nějakých takových věcech vyžívám, ale já sem, jak známo, tvoř společenský, a tak mi takové věci ... dělají radost ? No, říkejte si co chcete, možná se někdy chovám jako zkažená puberťačka, jen někdy, ale to je kvůli okolním vlivům, jiank myslím ještě nejsem tak zkažená, maximálně možná zvrhlá a pervezní ^_^ . Nedalo by se teda říct že nepiju, jako alkohol, ale co vám zbejvá když máte oba rodiče someliéry, že :D. No, tenhle článek už zase začíná být moc dlouhý, musím si dávat pozor. Já už to raději stopnu, nebo vám zase budu vykládat, co se mi dneska zdálo za kokotinu. To bylo tak, že sem byla jedna z Mew Mew - hele, počkat, já už zase začínám. No, stejně si z toho snu moc nepamatuju, maximálně že sem se stala Mew Mew a že nám dávali jakési dárečky a že tam byl Raenef *-* ! No jo, tak to chodí když si čtete o tak krásné klučínkovi před spaním ^~^ . Jáj, já sem fakt hrozná, ale tak, už tohle teda fakt STOPUJU XD !
Hezký začátek školních dnů vám přeje vaše ...

...navždy potrhlá a zvrhlá Ribbonka, nebo taky Aniyunka, nebo taky Yukirenka, nebo tak Sweetynak^^ ..já mám tolik těch přezdívek, že to už nepočítám :D

GS - 2. úkol

3. ledna 2009 v 21:19 | Aniyu-san /Ribb-Chan/ |  Testíky
No, po dlouhé době je tu druhej úkol xD Není zrovna lehkej, přiznávám, ale tak, většina to snad zvládne ^^

SOUTĚŽÍCÍ:

Lionetka ^^
Shin_ny/Saber-Chan
Ayumi (eX)
Sušenká <3
Temi
Orashi

ÚKOL:
Vycolorizujte jednu z mých fotek, které uvedu níže. Neměňte rozměry. A prosimvás, neudělejte ze mě nejakou zrůdu xDDD. Pozadí colorzovat nemusíte.

Nabídka fotek:

Slunečno? Že by ?

3. ledna 2009 v 11:34 | Aniyu-san /Ribbon-Chan/ |  Moe denní kecy
Mite Mitééé ^^
Už tu mám zase nový lay. To záhlavko je ale docela prázdný co ? No, to je jedno, já mám totiž teď trošku nouzi, zas mi docházejí nápady, ale nevadí, nebudu pesimistická ^^ . Včera jsme byly v Olympii, v kině na Muzikálu ze střední 3. ^^ . Lol hej já tam měla bundu vedle sebe a teˇˇd taková holka si chtěla vzít pití, a já tam měla tu bundu né, tak ta druhá tam na ni pořád: "Tak jí to řekni!" a nakonec teda, jako sem si tu bundu radši oddělala sama, protože kdo ví jak dlouho by to tam ta holka ještě říkala ^^ . Ale jako, docela dobrý film. Pak sem j e ještě přinutila jít do knihkupectví a koupila jsem si třetí díl mangy Deník Pána Démonů, takže mám konečně tři stejně jako Riderka a Saberka. Ts, opice, já je měla nejdřív XD ! No, nic ve zlým ^_^ . Co že jsem to ještě chtěla ? No, já vlastně ani nevím --" . No, dneska venku svítí slunko (!) dýl než svě sekundy. On ten oskar vždycky svítí do dvanácti a pak prostě nic Oo" . Dneska mám poměrně dobrou .... no, co poměrně dobou, suprovou náladku ^~^ . Sem se asi nějak dobře vyspala, ale ne, počkat, to asi ne, protože se mi zdál ten úplně idiotský sen, to teda si bude tím slunkem. No,to ani nechtějte vědět co se mi zdálo, to byly takový krávoviny, že sem chodila na školu kamsi do "studijního centra" a já chtěla přestoupit na školu vedle, a pak, na zkoušce sboru sem se do tý mojí vysněný školyx propadla takovým tunelem, a pak tam dole byla uklízečka, tak já zas trtala nahoru, přičemž sem to všecko shodila nééé xD. No prostě, los coklos sen ^^

Tak se zatím mějte kulíšci, uvidím, jestli během dne ještě něco přidám !

BTW: Neví někdo, jak to dělám, že mám vždycky ty člányk tak dlouhé? Oo"

updatet: Bože můj, mě klepne ! Já se teď podívala ven a víte co? ONO JE TAM TROŠKU NASNĚŽENÝÝ !!!!!

Free Design - Sad Girl

2. ledna 2009 v 13:39 | Aniyu-san, znáte jako Ribbon-Chan^^ |  Výtvorky
Ahoj, udělalajsem takovej dess, chtěla jsem ho dat sem, ale přišel mi moc depresívní xD tak sem se rozhodla, že ho vám dám sem. Teda, myslím že všichni děláte lepší designíky než já, takže si nedávám naději že nějakej zájem bude, ale co už ... je to pod perexem, náhled není žádnej

Jogurt Paula, aneb "Vanilka a poser-poserláda ^^

1. ledna 2009 v 17:38 | Aniyu-san, znáte jako Ribbon-Chan^^ |  Moe denní kecy
Ha, vaše zkáza se vrátila! Trochu se to portáhlo, myslela jsem, že tu na silverstra budu, ale nic :D . Každopádně, myslím že sem nic neztratial, akorát mám teda v plánu v´ám dneska udělat diplomek ^^ . Zítra jedem (asi) do kina, do toho co je v Olympii, tak se mám zas na co těšit. Referát ještě dodělanej není, zato jsem dneska napsala do čtenářského deníku dva své "odborné" názory na knížky "Zápisky Georgie Nicolsonové" a "Budu spisovatelkou - hrady, zámky a jiné katastrofy" . Nemyslete si, že tak málo čtu, já sem za ten půlrok nebo kolik přečetla knížek minimálně šest, bez těchhle dvou, jenže, Mládí v Hajzlu tam napsat nemůžu a ... jásem tak trošku líná to tam psat :D . Ale neva, teď k tomu co se stalo u sestřenky. Byla dost sranda, jako. K té blbině co je v nadpisu - to řekla sestřenka a měly sme z toho strašnej záchvat. Jinak sme víceméně jen čuměli na telku, hrály TS 2 a sestřenak mui poslala novou hru, tak jsem hrála tu hru. Ale tuhle hlášku, tu vám fakt musím říct. No, prostě, sme se bavily, a já že mi připadá takové divné, skoro až trapné když kluk řekne "To je príma!" , a ona že proč, a já že nevím, a ona že: "Kdyby to řekl Tréšek (eSeS)!" a pak já sem cosi řekla, a jelikož sestřenka ví, že on semtam jezdí na koloběžce /ANO na KOLOBĚŽCE, čtete dobře/, tak víte co řekla, že by on mohl říct? Že: "Ta nová koloběžka je ale príma!" XDDDDDDD Hej, vám to takhle asi vtipný nepříjde, ale víte jaký my z toho měly záchvat ? No hroznej. Ono toho bylo mnohem víc, ale ten článek je už tak dost dlouhej :D. Jak byl Novej rok, tak vedle u sousedů snad stříleli dinamitem nebo čím, to byly rany jak za třetí světové, jedna byla dokonce tak velká, že to ty dvory úplně osvítilo, asi na sekundu, jako by byl den. Hej já sem z toho pak nemohla, sem z toho měla druhé Vánoce :D . Ale, tohle zas nikdo nebude chtít číst ..... nevadí. Hlavně že se vypíšu. Tak čaw ^^

PS: Vypadla jsem ve VGS u Lolly*, a vůbec se neumístila v mini chall u WhItE.BuTtErFly^^, nebo jak to má ... ale tak, já sem zvyklá prohrávat, neumím dělat grafiku ^^