Příběh pro YuuKu-Chan

3. května 2008 v 10:33 | Ani-Chan |  Příběhy
Takže ... chtěla jsem Yuu udělat radost a tak jsem jí vymyslela příběh ......
PEREX

Kiba seděl zamyšleně na kameni. Přemýšlel o tom, že to musí být pro Ani těžké, když se s ní rozešel, ale bylo by to vůči ní nefér, když začal milovat YuuKu. Věřil, že Ani je moudrá holka a že můžou zůstat přáteli, avšak, nevěděl, jestli to neudělal zbytečně, nevěděl, jestli YuuKa opětuje jeho city. Vedle sebe na kameni měl kytici růží, kterou chtěl dát YuuCe, ale příliš se bál odmítnutí. Po chvilce rozvažování vzal kytici do ruky, a šel za Yuu domů. Když procházel kolem Narutova domu, kde byla na návštěvě smutná Ani, opatrně vyndal jednu růži a dal ji před dveře s lístečkem:
Milá Ani, nikdy nezapomenu, na to co jsme spolu prožili. Jsi moc krásná a milá, a moc se ti omlouvám. Avšak upřímě věřím, že si najdeš kluka, se kterým ti bude dobře. Třeba, když Hinata začala milovat Shikamara, to můžeš dát dohromady s Narutem ;) ! Miluju YuuKu, vím že je to tvoje kámoška a nechci abyste se hádaly. Doufám, že mi odpustíš.
Líbám, Kiba
Potom rychle odešel hledat Yuu. Zazvonil u nich doma, ale tam ji nenašel. Její otec říkal, že šla ven, a tak se ji vydal hledat do lesa.
Po půlhodině hledání ji našel, jak sedí na pařezu, a něco si mumlá. ,,Ehm, Yuu?" odkašlal si. YuuKa poplašeně vzhlédla a zčerenala. ,,Promiň, Kibo, nevšimla jsem si tě." zamumlala s přihlouplým úsměvem na tváři. ,,To je dobré, ale chtěl bych Ti něco říct." řekl stydlivě Kiba. ,,Tak, začni." Řekla Yuu s hranou lhostejností. ,,Drahá Yuu, rozešel jsem se s Ani, jak víš, a to vše jenom kvůli tvé oslňující kráse, která mě zastihla jako tvrdá rána pěstí. Nerad bych, aby si mě odmítla, avšak nechci aby si mi lhala. Přijmi prosím tuto kytici, a táži se tě: Budeš mojí holkou?" řekl Kiba, přičemž klečel na jednom koleni a podával Yuu kytku. Ta si ji pomalu vzala, doširoka se usmála a vrhla se Kibovi kolem krku. ,,Budu!" zajásala a dala mu pusu na tvář. Kiba se zatvářil šťastně. ,,Jenom je mi líto Ani." řekla YuuKa trochu smutně. ,,Mě taky. Ale bylo by to vůči ní velmi nefér." zamumlal Kiba.,,Taky si myslím." řekla Yuu a protože byla unavená, usnula Kibovi na rameni. Tomu to nevadilo.
Když se YuuKa probudila, byl Kiba pryč. ,,Sakra, kde je?" zeptala se a protáhla se. Vydala se ho hledat do vesnice. Našla ho na lavičce před nemocnicí, jak tam sedí s papírem v ruce. ,,Ahoj." pozdravila ho Yuu a tím ho mírně vylekala. ,,Jé, ahoj." řekl Kiba s úsměvem. ,,Přečti si to." řekl a podal jí papír.
Milý Kibo, měl si pravdu. Opravdu jsem to dala dohromady s Narutem, ikdyž stále trochu teskním po tvém teplém náručí. Doufám, že zůtaneme práteli a že tě YuuKa neodmítla. Naruto je pravý džentlmen a lidé říkají, že nám to spolu moc sluší. Jsem ráda, že ani jeden z nás nebude sám, protože vím, že YuuKa tě miluje, ale nechtěla jsem to říkat. Až ji příště uvidíš, vyřiď jí, že k ní necítím žádnou zášť a že jsem nadále její NK.
Pusu Ani
,,Takže nakonec to i Ani dobře dopadlo!!" řekla Yuu a objala Kibu. Ten se postavil a pohladil Yuu po tváři. ,,Ano, všichni jsou šťastní a všechno je tak, jak má a vždy mělo být....." řekl ještě Kiba a spolu s Yuu se ponořil do světa lásky, a polibků.
Doufám, že se líbí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YuuKa-Chan-Twoje LowinQující SBinQa \o_o/ YuuKa-Chan-Twoje LowinQující SBinQa \o_o/ | Web | 3. května 2008 v 11:26 | Reagovat

Yezus!!To ej...ták...krásný!!Úžasnýý!!!Staršně moooc děkuju :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama