Icha Yumiko 1.

22. dubna 2008 v 16:40 | Ani-Chan |  Příběhy
Takže ... jsou tady ty příběhy....info: Bude to vlastně jako ..... no prostě příběh o jedný holce...chápete?Něco jako FanFiction ale tohle je moe originální anime (aspoň teda doufám že neexistuje xD)
Takto vypadá hlavní postava aneb Icha Yumiko (12 let):
Příběh:
,,Nenávidím pondělky!" prohlásím, když jdu se svou nej kámoškou Jukin ke škole. ,,Zvikni si, holka!"řekne mi s radostí v hlase. Ona se snad opravdu těší do školy! No, ona se těší na Haika Yutsume, jejího tajného miláčka.......a já se vlastně taky těším. Na Misukyu Orochi. To je zase moje tajná láska. Ale je trochu přitroublej, protože si ještě nevšiml, že po něm jedu. No co. Abyste věděli, jsem dost praštěná. To ostatně poznáte sami. ,,Je někdo doma?Héééj zahloubanče!" zamává mi ruou před očima Jukin. ,,Eh....co?" leknu se. Jukin se začně smát. Její smích je nakažlivý, a tak se směju taky. Smějem se jak paka až do doby. Než Jukin uvidí Haika a končí s ní všechna sranda. Podívá se na něho a letmo se usměje. On se na ni podívá ale neusměje se.
××HODINA DĚJEPISU××
S Jukin si posíláme papírky se správnými odpověďma na test. Je to nenápadné. Jsem ráda, že je Jukin moje kámoška. Je v pohodě, ne jako některéjiné holky. Třeba Sorin Kagute. Velitelka nejnafoukanějšího gangu holek na škole. Jsou trapné podle mého názoru. Když jste s nima v jedný místnosti, brzo z toho zešílíte. To je pořád. ,,Ááááá zlomila jsem si nehet!" a ,,Pomoc nerozmazala s emi řasenka?" nebo : ,,Bože můj není to tady na mém třiku flek?" jsou hrozné. To já se o tohle nestarem. Občas mám dokonce i zlámané nehty. Ale ne často. Odevzdávám test a o chvilku později i Jukin.
××POSLEDNÍ PŘESTÁVKA××
Jukin šla čtvrtou hodinu k zubaři a na ty dvě zbývající hodiny už se nevrátila. Procházím se po chodbě a rozbhlížím se, jestli někde neuvidím Misukyu. Nikde. Procházím kolem pingpongového stolu, kde hrají pongpong dva dpst ótravní kluci. Hodí mi pod nohy míček a já upadnu. ,,Kurva pi..." zarazím se protože si všimnu že mi někdo podává ruku. Vzhlédnu. ,,Nechceš pomost?" řekne Misukya.
××TO BE CONTINUED××
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YuuKa-Chan-Twoje LowinQující SBinQa \o_o/ YuuKa-Chan-Twoje LowinQující SBinQa \o_o/ | Web | 23. dubna 2008 v 17:09 | Reagovat

Hezůůů ^^ piš delší yu?

2 animenka animenka | 23. dubna 2008 v 17:37 | Reagovat

jj teda ^^ pokusim se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama