Duben 2008

Návštěvnost 21.4 - 27.4

28. dubna 2008 v 18:23 Moe denní kecy

Navstevnost za minuly tyden (21.4.2008 - 27.4.2008) je:
Pondeli: 7
Utery: 2
Streda: 0
Ctvrtek: 0
Patek: 1
Sobota: 0
Nedele: 2

Celkem: 12

Icha Yumiko 3.

27. dubna 2008 v 17:17 | Ani-Chan |  Příběhy
Bylo to krásné. Jeho rty jsou tak měkké a teplé a ...... bylo to prostě snové. Líbali jsme se asi čtvrt hodiny. Potom se Misukya ode mě odlepil. ,,Mïluju tě, Icho. Miluješ mě?" zeptá se. ,,Moc!" řeknu vášnivě a oba se rozesmějeme hysterickým smíchem z mého tónu. ,,Víš, tady v tašce jsem ti schoval tyčinku. Dej si." řekne a podá mi čokoládovou tyčinku. Chutně se do ní zakousnu a dám kousek i Misukyovi. Usměje se a já se taky usměju. Když tyčinku dojím, Misukya mě začne lehtat a já se svalím do trávy. ,,Nééé...pomoc! Vzdávám se! Nech ......" najednou těsně kolem mojí hlavy prosviští nůž a já splašeně zvednu ruku a nůž mě do ní bodne. Zakřičím bolestí a krev mi rychle teče. ,,C¨....c-co t-t-o ....b.....byl-lo?" zakoktá Misukya a přitiskne si mě k tělu. Moc se nestará o to, jestli mu zašpiním školní košili nebo ne. ,,Nevím." řeknu bázlivě a ohlížím se na všechny strany. Chvíly je ticho. Ale najednou v blízkém okolí zašustí křoví a Misukya zařve. ,,POZOOOR ICHO!" a uskočí, ale já se otočím na tu nesprávnou stranu a další nůž mi vletí doprostřed čela. Omdlívám a všechno černá. Slyšímn křik .....
××NEMOCNICE××
Probudím se v šerém pokoji. Poznávám, že jsem v nemocnici, ale mám obvázanou ruku a hlavu. Trochu si z toho pamatuju. Prví romantika...potom horor. Samozdřejmě jenom ty nejdůležitější věci. Pamatuju si líbání s Misukyou, pak útok a Misukyova ochrana. Všechno mě bolí. Náhle se otevřou dveře a dovnitř vejde sestra. ,,Takže už ses probudila." řekne vlídně. ,,Jak je ti?" zeptá se. ,,Všechno mě bolí." zasténám. ,,To je zřejmé. Někdo vás napadl. Po pachateli pátrá policie. Misukyu ten pamatej ještě potom napadl, a má poraněnou nohu, ale chodit může, je to něco jako spadnutí na kole. Normálně chodí do školy. Ovšem, ty už to máš těžší. Máš poranění ruky a vážné zranění na hlavě. Pamatuješ si něco?" řekne. ,,No ..... mám trochu výpadky .... třeba nevím, jestli byl den nebo noc a co to byl oza den, nepamatuju si co jsme dělali ve škole ale pamatuju si Misukyu a to napadení." řeknu. ,,No, tak já půjdu. Chce tě sem přijít navštívit tvá kámoška Jukin." řekne sestra a odejde. Jukin ? Žádnou takovou neznám ..... asi to nebude moc dobrá kámoška. Otevřou se dveře a v nich stojí nějak černovlasá dívka. ,,Ahoj, Icho." řekne smutně. ,,Kdo si?" zeptám se jí. ,,Já jsem přece Jukin! Tvoje nejlepší kámoška! Ty si mě nepamatuješ?" řekne trochu překvapeně. ,,Možná. Nechce se mi přemýšlět. Jsem strašně vyčerpaná." řeknu. ,,Aha. Až ti büde líp, zavolej. Přinesla jsem ti mobil." řekne a dá mi na stůl mobil, počemž odchází. Jsem zase sama. Konečně. To je klid! Ale proč nepřišel Misukya ? To nevím. Opravdu nepřemýšlím. Vytáhnu mobil a chci napsat Misukyovi zprávu.
Ahoj Misukyo. Nechceš mě přijít navštívit do nemocnice? Byla bych moc ráda. Pusu Icha.
Když dlouho neodepisuje, chci mu začít volat. Bojuju se svým svědomím, jestli to mám nebo nemám udělat. Nakonec to číslo přece jen vytočím a čekám. Mobil však nikdo nezvedá. Zachvilku mi ale Misukya volá zpět. ,,No konečně! Proč jsi nepřišel, miláčku?" řeknu mírně nazlobeně. ,,Tady ení miláček. Miláček tu bude, až zaplatíte výkupné. 100 000 Moldů." řekne hlas a mě tím úplně ohromí. ,,Slečno, tak je tam někdo?" zeptá se naštvaně hlas. ,,Haló?"

Petice anime

24. dubna 2008 v 13:55 Anime
Jes´tli jsi fanoušek anime tak neváhe - zkopíruj to a připiš se tam !

Icha Yumiko 2.

23. dubna 2008 v 18:05 | Ani-Chan |  Příběhy
Ták je tu druhej díl ^^
,,Díky...." řeknu zasněně. Pomůže mi vstát a usměje se. Usměju se tady. ,,Nechtěla bys....nechtěla by ses....jít odpoledne projít? Až ti skončí škola. Třeba do parku?" PÁNÍ tak o takovém dni se píše do deníku ! Možná mu konečně cpaklo co k němu cítím ! ,,Moc ráda!" řeknu a nesměle se usměju. ,,Tak fajn, domluveno. Kdy ti končí škola?" zeptá se. ,,Po téhle hodině." odpovím mu. ,,Fajn! Já taky .... b udu čekat před školou." domluvíme se a on pomalu odchází pryč. Zamávám mu.
××NA DÍVČÍM WC××
,,Sakra!Nestíhám už jsem měla být před školou!" hysterčím. ,,Ták .... ještě trochu lesku ... vlasy .... super vyjímečně netrčí do všech stran! Teď jen trochu vykasat sukni..." chystám se ve spěchu. Za tři minuty vyjdu před školou, kde Misukya už čeká. ,,Ehem .... ahoj trochu jsem se zdržela!(^^") " informuju ho. ,,To vůbec nevadí. Hlavně že jsi přišla." řekne mile. Ach jo, má tak krásnej hlas! ,,Tak jdem?" zeptá se Misukya a za chvilku už vyrážíme do parku.....
××PARK××
Pomalu se procházíme. ,,Můžu tě zavést na svoje oblíbený místo?" zeptá se mě náhle Misukya. ,,Jo, jestli chceš." řeknu už trochu osměleně. ,,Tak jo. Tüdy." řekne a zabočíme na úzkou cestičku. Za chvíli Misukya řekne: ,,Tak tady to je!" odhrne ve výhledu bránící věteva a já spatřím prosluněnou louku. ,,Tady je to tak romantické!" vzdychnu. ,,Proto jsem tohle místo vybral." řekne Misukya a usměje se. Plna očekávání se na něj podívám. Sedáme si do trávy. ,,Icho, ¨máš nějaké kamarády ....?" řekne trochu koktavě Misukya. ,,Jo. Nejlepšíkámošku Jukin a pak spoustu normálních kámošek .... Yakari, Hiki, Mayo, Flinni ......" řeknu mu s pohledem upřeným do trávy. ,,T ojsem si myslel, že budeš oblíbená." řekne Misukya. (Misukya si myslí:Hmmm....i u mě si oblíbená!) ,,Ehm....dík.....nepřekvapilo by mě kdyby si řekl že jsem praštěná ... říká to o mě hora lidí..." řeknu a ležérně se pousměju. ,,Hm..... Icho ..... já ..... chtěl bych ....... no..." koktá Misukya. ,,Hm...?" zeptám se ho a v očích mi to jiskří. ,,No ..... ehm ..... mám pro tebe překvapení ...... zavři oči." řekne. Páni, ten je nenápadnej! Přesto zavřu oči ale na miniaturní škvírku se dívám. Vidím, jak se ke mě Misukya naklání a potom zavírám oči úplně....
××TO BE CONTINUED××
PS: doufám že takhle dlouhé stačí ??

Icha Yumiko 1.

22. dubna 2008 v 16:40 | Ani-Chan |  Příběhy
Takže ... jsou tady ty příběhy....info: Bude to vlastně jako ..... no prostě příběh o jedný holce...chápete?Něco jako FanFiction ale tohle je moe originální anime (aspoň teda doufám že neexistuje xD)
Takto vypadá hlavní postava aneb Icha Yumiko (12 let):
Příběh:
,,Nenávidím pondělky!" prohlásím, když jdu se svou nej kámoškou Jukin ke škole. ,,Zvikni si, holka!"řekne mi s radostí v hlase. Ona se snad opravdu těší do školy! No, ona se těší na Haika Yutsume, jejího tajného miláčka.......a já se vlastně taky těším. Na Misukyu Orochi. To je zase moje tajná láska. Ale je trochu přitroublej, protože si ještě nevšiml, že po něm jedu. No co. Abyste věděli, jsem dost praštěná. To ostatně poznáte sami. ,,Je někdo doma?Héééj zahloubanče!" zamává mi ruou před očima Jukin. ,,Eh....co?" leknu se. Jukin se začně smát. Její smích je nakažlivý, a tak se směju taky. Smějem se jak paka až do doby. Než Jukin uvidí Haika a končí s ní všechna sranda. Podívá se na něho a letmo se usměje. On se na ni podívá ale neusměje se.
××HODINA DĚJEPISU××
S Jukin si posíláme papírky se správnými odpověďma na test. Je to nenápadné. Jsem ráda, že je Jukin moje kámoška. Je v pohodě, ne jako některéjiné holky. Třeba Sorin Kagute. Velitelka nejnafoukanějšího gangu holek na škole. Jsou trapné podle mého názoru. Když jste s nima v jedný místnosti, brzo z toho zešílíte. To je pořád. ,,Ááááá zlomila jsem si nehet!" a ,,Pomoc nerozmazala s emi řasenka?" nebo : ,,Bože můj není to tady na mém třiku flek?" jsou hrozné. To já se o tohle nestarem. Občas mám dokonce i zlámané nehty. Ale ne často. Odevzdávám test a o chvilku později i Jukin.
××POSLEDNÍ PŘESTÁVKA××
Jukin šla čtvrtou hodinu k zubaři a na ty dvě zbývající hodiny už se nevrátila. Procházím se po chodbě a rozbhlížím se, jestli někde neuvidím Misukyu. Nikde. Procházím kolem pingpongového stolu, kde hrají pongpong dva dpst ótravní kluci. Hodí mi pod nohy míček a já upadnu. ,,Kurva pi..." zarazím se protože si všimnu že mi někdo podává ruku. Vzhlédnu. ,,Nechceš pomost?" řekne Misukya.
××TO BE CONTINUED××

Deidárek

21. dubna 2008 v 19:50 Moe denní kecy
Co bys dělal/a kdybys potkal/a Deidaru ??
Čaukýýýýý ^^ *kiss*
Jak by ses zachoval/a kdyby tě Deidara pozval na rande ??
*-* Jéééé ono ti konečně cvaklo že tě aishiteru!!

Trochu pozměněn design ^^

21. dubna 2008 v 18:04 | YuuKa-Chan
Ohayo..
Tady YuuKa-Chan ^/_\^.Já jsem Animence trochu poupravila designek tak doufám že se bude líbit ^^.Když ne,tak ti ho upravím jinak ju?

Opět měním design!!!

21. dubna 2008 v 16:33 Moe denní kecy
Zase jinej design co? Njn když mě se děsně lůůůůbííííí ^^ co nadělám ..... hehe :D njn napište do komentů jestli se vám líbí!

Chceš mega návštěvnost ??

20. dubna 2008 v 18:28 Moe denní kecy
TOPlistahoj, chceš mať takéto počítadlo o 9:31 ráno??? ak áno tak počúvaj:

HlasuYte

17. dubna 2008 v 18:46 For mee
Kunnichi wa! No, nemohli bysme pro mě pls pls pls Hlásnout >Tady< ? Je to rubrika 3.kolo SOND! Když hlásnete do zítřka budu moc vděčná....zítra je uzavírka 3.kola jsem tam jak jinak než jako Animenka :3

Mám new favourite anime!

16. dubna 2008 v 15:21 Anime
Tááák jak už nadpis vypovídá.... zvláznila sem se do další anime A jmenuje se po česky Dívčí četa sem z toho hotová ...... je to supr čupr :D

Kawai Girls

15. dubna 2008 v 20:55 Anime obrázky
Yáááy ta veveruša je the best
Jezus *-*
I´m........nwm :D
Hezu
Sladký
Taky děsně roztomilý
Kawai uši :-*

ŘetězáQ

14. dubna 2008 v 15:40 Moe denní kecy
Uvidíš Kakashiho jak se vybavuje s Orochimarem, bude ti to divný a jdeš za nim co mu řekneš ??
Ehm, nechci vás rušit když si tu vyznáváte lásku, ale nevíte, kde je Tsunade ?

Prawda Prawdoucí

14. dubna 2008 v 14:39 Moe denní kecy
Jestli je to pravda,dej si to na blog*
×Dej si to na blog, jestli si myslíš že je to pravda !!!×

Návštěvnost - 7.4 - 13.4

14. dubna 2008 v 14:31 | Animenka |  Moe denní kecy
Zdarky lidi.....myslela jsem že vás new design zaujme ale asi nn protože moje návštěvnost......spíš nenávštěvnost je hrozná :
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 2
Patek: 0
Sobota: 0
Nedele: 0

Bleskowka č.2 pro × lidí

13. dubna 2008 v 13:54 Bleskajdy
Téma je tentokrát Mew Mew Power
1. Jaké je jméno Kikki v originále Tokyo Mew Mew ?
2. Která členka týmu vlastní fialovou barvu ?
3. Kdo nabaluje (beznadějně) Zoey (Ichigo) ?
4. Jméno členky týmu která chodí do baletu ?
5. Co chceš na diplom <3 ?
Diplomky :

Návštěvnost - 31.3 - 6.4

10. dubna 2008 v 17:08 Moe denní kecy
Pondeli: 5
Utery: 5
Streda: 2
Ctvrtek: 2
Patek: 5
Sobota: 37
Nedele: 18
Celkem slušnej výkon mne??

Tohle je jeden s těch powedeněyších

6. dubna 2008 v 16:04 | Animenka |  Výtvorky
Víte, my nemáme digi foťák tak to fotím na webku a je to dost blbě viděta ještě sem tam i já ˇˇ

MewMewPower (Tokyo mew Mew)

6. dubna 2008 v 15:46 Anime obrázky
Celej tým
Tady máme Bridget (Lettuce)
Strawberry Zoeyinku (Ichigo)
V pracovních uniformách
Jé nádhernej
Ichigo Avatar
Mint Avatar
Lettuce Avatar
Pudding Avatar
Zakuro Avatar

Bleskowka č.1 - pro 4 lidi

6. dubna 2008 v 13:52 Bleskajdy
Téma: Naruto
1. Jakou barvu vlasů má Naruto?
2.Kdo se líbí Sakuře?
3. Jaký máš vztak k tomuto seriálu?
4. Kdo zarazil Naruta když chtěl při chuninské zkoušce otevřít svitek?
5. Co chceš na diplom?
Diplomíky:

Test 1.

6. dubna 2008 v 13:07 Testíky
Otestuj, která holka z Naruta jsi :
1.Sasuke tě pozve na rande. Co mu odpovíš:
a)Jasně!
b) A-a-ano
c)Ne!
2. Musíš bojovat s Itacim a potřebuješ odvést pozornost protože jsi poslala klona dozadu aby ho zabodl. Jakou taktiku zvolíš?
a) Melu tam o tom, že není tak úžasný jako Sasuke
b) No...víš...já...ne-nevíš kkdo ssee l-líbí Narutovi?
c) Řeknu mu, že ho miluju
3. Jsi na chuninských zkouškách a prohraješ.Jak se zachováš?
a) Sakra! ( jsem naštvaná)
b) Třeba příště ... (jsem smutná)
c) Musím příště podat lepší výkon. Musím si splnit sen (jsem plná odvahy a odhodlání)
4. Jdeš Konohou a někdo neznámí po tobě hodí kunaiem. Co řekneš:
a) Kterej idiot?!?!
b) Nic jsem vám neudělala .... proč na mě útočíte?
c) Zaútočím na ně taky a trefím se
5. Hoří ninja akademie a tito tři kluci jsou zranění : Naruto,Neji,Sasuke - kterého zachráníš?
a) Sasukeho!
b)Naruta ...
c) Nejiho.
6. Příjde za tebou Konohamaru a řekne že se mu líbíš. Co mu řekneš:
a) Táhni pryč zmetku!
b) (zčervenám) Va...vážně?
c) Jseš milej, ale nejsi můj typ
7. Jaký je tvůj sen ?
a) Vyhrát nad Ino !
b) Stát se odvážnější
c) Následovat legendární kunoichi Tsunade
Vyhodnocen:
Nejvíc a) :
JSI SAKURA!
Máš neuvěřitelný temperament a jednáš často bezhlavě. Avak umíš rozumě myslet
Nejvíc b) :
JSI HINATA!
Jsi hodně nesmělá ale uvnitř máš silnou osobnost
Nejvíc c) :
JSI TENTEN!
Jsi bojovná, odvážná a celkem milá

Přebarwowání

6. dubna 2008 v 10:23 | Animenka |  Výtvorky
^^ konečně přidwám ...
1. VÝTVOREQ
:D tak trochu jiná TenTenka

Tak ... tohle je jedna z mých 1. kresbiček

6. dubna 2008 v 9:57 | Animenka |  Výtvorky
Trochu tak jdu vidět aj já ... na to nečumte !!! Radši


HB!(Happy Birthday)

5. dubna 2008 v 12:14 Moe denní kecy
http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img5.4 12:12 NicNic NicShayne Ward ˇˇHeppy Šedé triko, šedé třičtvrťáky
Ahuj lidi Tak co jaká? No já se mám suupa !! O půl jedný jedu ke kámošce na narozky a opijem se šampusem Njn ještě předtím jedem do Billy koupit silonky, mám roztrhaný No jo sem já ... jo kdyžtak kdybyste tu chtěli nějaký ty obrázky, tak zas napište... stejnak tyhle články píšu asi jen sama pro sebe sakra!!!! No jo neserte mě lidičky !!! Pište neee? Jako mě přivádíte k pláči , protože to je k pláči
Snažím se udělat pro tenhle blog co nejvíc a stejnak sem nikdo nechodí !! Nekazte mi náladu nebo budu zlá a odně Tak jako no ... prostě a zkrátka CHOĎTE A PIŠTÉÉÉÉÉÉ a napište co byste sem etě ctěli když je to pro vás málo ... bleskajdy?
No nicz tak pa zlatíška lowuju wás

Dlouho sem tu nebyla,,,

4. dubna 2008 v 22:28 Moe denní kecy
http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img 4.4 2008 22:20 ToastNic NarutoNic Nevyjadřuju seBlbá nálada Šedý triko a kalhotky :D
Njn sem se dlouho neozvala cc......stejně na tenhle blogís moc lidí nezabloudí 12-1.gif picture by wyci teda skoro nikdo njn ale aspoň někdo! Víte, k Hirimu se nevyjadřuju to e můj kámoš ten mě provokuje blbeček 9-1.gif picture by wyci !!!!! Nc...mám se dcla blbě...nudím se, bojím se (nwm proč) trápím se lááááskou 6-1.gif picture by wyci ... co dodat.... mám mizernej život!!! Jo no alespoň máme tupýho učitele z dějáku a ten si nevšiml že mám na ruce tahák 2-1.gif picture by wyci¨viz. >> Tady v článku Dlouhé neozvání jsem Monča njn se kukněte!!! Doporučuju 10-1.gif picture by wyci